Vytáhněte tenisky nike

Vytáhněte tenisky – třeba ty značky Nike!

S takovým krásným počasím, jako je právě nyní, se pojí rozhodně jedna jediná důležitá záležitost, a sice obměna šatníku. Musíte najednou vyměnit tlusté vlnité kabáty za lehké bundy, které vás ochrání zejména před chladnými rány a večery. Huňaté šály vystřídají lehké šátky, které si uvážete kole krku ve chvíli, kdy bude jaro ve znamení větrů. Čepice je načase zase schovat. Místo nich vytáhněte vkusné kšiltovky nebo ještě stylovější klobouky, které nyní nosí nejen ženy, ale také pánové (a jsou v nich naprosto neodolatelní). Místo teplých legín vytáhněte roztrhané džíny a už si pod ně nedávejte oblíbené silonky či punčochy, protože už v nich zima vážně nebude. Naopak vás větřík, který se dostane do děr u kalhot, bude jen ochlazovat a zpříjemňovat každý nejen ten všední den. Samozřejmě je nutné udělat pořádek i v botníku. Kozačky je nutné schovat společně s huňatými až příliš teplými kozačkami. Také je zapotřebí, abyste vytáhli oblíbené tenisky a samozřejmě také baleríny. Popřípadě se můžete připravit už na léto a společně s balerínami vytáhnout i sandálky a žabky. Ovšem to hlavní, na co se těšíte celou zimu, jsou přece jen již zmiňované tenisky. Nejoblíbenější značka je jednoznačně Nike. Které typy trhají rekordy?

Air Max – to je to pravé!

Pokud milujete boty, u nichž víte, že jen tak neprošlapete podrážku, zvolte jednoznačně model značky Nike zvaný Air Max. Jedná se botasky, jejichž podrážka je pěkně vyvýšená. Nemusíte se tedy bát, že při pravidelném nošení ji hned tak prošlapete. Díky tomu, že je naleznete v mnoha barevných variantách a ještě ve větším množství různých zpracování, se nemusíte bát, že byste nenarazili na ty pravé.

Roshe Run jsou nejlepší ke kabátu

I jaro se mnohdy nese ve znamení kabátů. Jedná se o takové ty lehké přehozy bez zapínání, které nás mnohdy zahřejí během deštivých dní, které neodmyslitelně k jarnímu období patří. Samozřejmě nynější trend říká, že není zapotřebí, abyste k takovému kabátu volili pouze baleríny nebo vyšší boty. Zkuste to především s teniskami, protože právě ty jsou naprosto dokonalé k tomuto looku. S Roshe Runkami od Nike budete působit vážně stylově!

You may also like...