Mules jako boty, které hlásí svůj comeback

Mules jako boty, které hlásí svůj comeback

I když už nám začíná kralovat zima, je zapotřebí zmínit si jeden trend, který pronikl do světa módy během léta. Řeč je konkrétně o botách jménem mules, které se nosily také s příchodem podzimu, kdy teploty nebyly ráno tak nízké, jako jsou nyní. Ptáte se, co to mules boty vlastně jsou? Stačí zapátrat trochu v historii. Mules boty totiž nejsou žádnou velkou novinkou, aktuálně hlásí svůj velký comeback.  

Co to jsou mulesky, boty mules? 

Pokud mluvíme o botách jménem mules, mluvíme o stylových a zároveň velmi praktických nazouvácích. Nemyslete si, že praktičnost v tomto případě znamená i úbytek na modernosti. Kdepak. Mules boty jsou vysoce moderní, nejsou jenom praktické. Jejich praktičnost taktéž nezná mezí.  

Jak mules boty vypadají? Boty jsou nazouváky, jak již bylo zmíněno. Mají tedy otevřenou patu, ale za to uzavřenou přední část nohy. Dalo by se říct, že to jsou takové papuče, které nosili prarodiče, akorát tedy v modernějším provedení. Designéři nazouvákům vdechli naprosto jiný život, proto mohou být součástí moderního outfitu.  

Mules jsou vyhledávaným doplňkem dokonalého outfitu 

I když byste si možná mysleli, že se tento trend nemůže prakticky uchytit, protože zkrátka není moderní a in, pravda je někde jinde. Mules boty jsou dnes velice vyhledávaným doplňkem, který dotváří dokonalý outfit. Pokud patříte k nákupním maniačkám, které musí vlastnit poslední výkřiky módy, pak rozhodně už tento kousek máte ve své sbírce. Nemýlíme se? 

V současné době jsou mules boty k dostání i pod záštitou světových značek. Například společnost Gucci má mules boty ve své nabídce v opravdu působivém provedení. Není to však jediná značka, která vycítila potenciál v tomto vracejícím se trendu a vsadila na něj doslova veškerá svá esa v rukávu. 

You may also like...