Proužky letí

Proužky letí v každém období!

Máme tady konečně jaro. Mnoho lidí nyní navštěvuje různé obchody, protože hledají nejnovější módní trháky a kousky do svého šatníku. Jsou tu totiž známé výprodeje, a kdo by je nemiloval! Ovšem mnohdy se stane, že do obchodu dorazíme už opravdu pozdě. Většina skvělých a stylových kousků je už dávno pryč, o velikostech ani nemluvě. Většinou ta zůstanou jen upatlané a vážně velké kousky, které by na nás jen plandaly. Ovšem neztrácejme hlavu, vždyť za super cenu můžeme najít nejen ty kousky ve výprodejích. Co třeba proužky? Vždyť proužkované oblečení najdete skoro pokaždé za dobrou cenu. Proč tomu ale tak je? Vždyť právě tento vzor se řadí k těm nejvíce nadčasovým vzorům! Kam se hrabou vzory květin nebo velkých kýčovitých animovaných postaviček! Proužky jsou to pravé pro kdejakou ženu! Jen málokdo si to uvědomuje.

Proužky navíc zeštíhlují! Jen je musíte správně kombinovat

Jelikož se blíží letní sezona, možná byste se mohli zamýšlet nad tím, do jaké míry jste splnili či nesplnili novoroční předsevzetí, které se týkalo především zhubnutí. Většina z nás se totiž určitě zklame, protože novoroční předsevzetí jaksi vypustila z hlavy. Ještě však není pozdě začít něco dělat se svým tělem! Pokud však ještě nedosahujete výsledků a i tak chcete působit o něco štíhleji, zkuste jen dobře kombinovat a ladit každodenní looky, se kterými se ukážete na ulici před veřejností. Právě ty vám totiž budou moci pomoct právě v tom, abyste vypadali o něco štíhlejší. Nestárnoucí proužky jsou navíc skvělým pomocníkem!

U tohoto vzoru však musíte dbát na to, abyste si kupovali proužky tenké či tlusté. Tenké jsou mnohem lepší, protože opticky zeštíhlí. Pokud však koupíte třeba šaty, jež mají tlusté pruhy, a to ještě svisle poskládané, budete naopak působit ještě pevněji. Proužky jsou tedy zrádné a je nutné klást důraz právě jak na tloušťku, tak na to, jestli jsou svislé či vodorovné. Pokud je však dobře zkombinujete, můžete si být jisti, že sklidíte pouze úspěch a obdiv!

You may also like...