Pestrost si nechte na jaro

Pestrost si nechte na jaro, zkuste opět vytáhnout černou

Každé roční období se nese ve znamení určitých barev. Jaro se nese většinou v pestrém duchu, protože s vycházejícím sluníčkem a s probouzející se přírodou byste měli probudit i váš šatník, a to právě neotřelými kousky, díky kterým dosáhnete pěkně živého a zářivého looku. Létu dominují zejména velmi pestré barvy, mezi něž se řadí především červená, žlutá a modrá. Začíná se však mnohdy sahat k pastelovějším odstínům, a to konkrétně modré a růžové barvy. Jemnost léta však vystřídá tvrdost podzimu. Ten se většinou nese ve znamení tlumených a tmavých odstínů. Na místě je jednoznačně šedá, vojensky zelená nebo bordó barva, které jsou perfektně k sobě sladit. Následná zima je však pouze o kontrastu černé a bílé barvy. Pokud se soustředíte právě na ně, budete vždy v zimním období dokonale sladěni.

Jako Cruella ze sto a jednoho dalmatina!

Jistě každý zná pohádku 101 dalmatinů. Právě zde vystupuje zlá postava jménem Cruella, která se vyznačuje především černobílou kombinací. Ta by nejspíš v zimním období řádně dominovala, protože právě tato kombinace je v tomto období naprosto nestárnoucí. Možná bychom se měli zaměřit i na kontrast, který je potřeba v tomto looku mít. Ale není to podmínkou. Černá navíc perfektně zeštíhluje, a tak si nikdo nebude všímat, jestli máte nebo nemáte kontrast ve svém looku.

Samozřejmě zima není pouze o těchto barvách. Jedná se o období, v němž jsou povoleny naprosto všechny barvy, protože třeba vánoční svátky jsou právě o barvách. Zima je tedy jakýmsi jediným obdobím, kdy je povoleno chodit naprosto podle nálady a nikoho tím nezaskočíte. Proto se nebojte volit k bílým nebo k černým džínům oblíbenou pestrou halenku jenom proto, že si myslíte, že nebude během zimy uznávána nejrůznějšími módními maniačkami

You may also like...