Čím barevnější,

Čím barevnější, tím lepší!

Každá sezona se nese ve znamení nějakých barev. Každý rok se nese ve znamení jedné jediné barvy, která udává veškerý styl. Proto tedy při oblékání dbáte na jednu barvu, která se bude nosit celý rok, ale zároveň musíte mít na paměti, že daná sezona si žádá třeba i jinou barvičku. Jaro je třeba ve znamení pestrosti. Proto vynechejte vaše oblíbené černé odstíny nebo všední kombinace a volte trochu pestřejší barvy, díky kterému rozzáříte nejen svůj den, ale také jistě den i někoho jiného. Dbejte na to, abyste dobře barvy ladili, protože špatná volba barev není zrovna vhodná či stylová. Pokud však chcete celý rok nosit jednu barvu, která je nyní „in“, ale podle sezon měnit její odstíny, tak pak se zaměřte především na zelenou. Právě ta totiž bude dominovat letošnímu roku.

Během jara to zkuste s pestrou zelenou

Samozřejmě nejen zelená, ale také růžová, žlutá a oranžová je zakázána nosit v odstínu fosforu. Tyto fosforově laděné barvy nejsou ideální na žádnou příležitost ani na žádný módní kousek. Bohužel si to však mnoho z nás neuvědomuje, a tak se vždy setkáme s absolutně nevkusným lookem. Ovšem je tomu někdy tak a my se s tím musíme smířit. Samozřejmě pokud patříte mezi ty, kteří dbají na to, co nosí, rozhodně by se především nyní na jaře měli zaměřit na zelenou barvičku v pestré barvě. Vojensky zelenou si nechte pro chladnější období. Pokud se vám nelíbí pestře zelená barva, nahraďte ji třeba žlutou nebo sytě červenou barvou. Stoprocentně jsou také povoleny odstíny pastelové, které naleznete nejčastěji v růžové, modré nebo v právě zelené barvičce.

Pestré barvy skvěle doladíte nejen s klasickou černou, ale především s bílou barvou. V takové barvě jsou nyní velmi trendy především džíny, a tak se nemusíte bát, že byste se netrefili s kombinací stylových kousků. Co se týče kabelky, tu volte buď v metalových barvách, mezi které se řadí především zlatá a stříbrná, nebo si zvolte kabelku třeba hnědé barvy.

You may also like...