Když džíny, tak jaké boty k nim?

Když džíny, tak jaké boty k nim?

Dělá vám problém zkombinovat džíny s botami, které vám leží v šatníku? Není to jenom váš problém, tento problém má celá řada lidí. Přece jenom džíny jsou nedílnou součástí dámského i pánského šatníku, před ostatními kousky jsou preferovány z důvodu toho, že je můžete nosit prakticky po celý rok. Je však důležité je nosit správně a stylově. Jenže nabízí se otázka, co se pod tímto rozumí? Důležité je zejména kombinovat džíny se správnými botami, což je někdy opravdu oříšek. Přece jenom bot je nyní požehnaně stejně jako střihů džínů, které máme ve svých šatnících. Prozraďme si proto jaké boty kombinovat se kterými střihy džínů, abychom vypadali opravdu k světu, módně a stylově.  

Když zkrácené džíny, tak šněrovací boty 

Zkrácené džíny patří k velice oblíbeným kouskům v šatnících. Dokonce je řada lidí nosí i v zimě, kdy táhne na kotníky. Jelikož jsou tyto džíny tak oblíbené, nabízí se otázka, jaké boty k nim kombinovat, jaké boty se ke zkráceným džínům hodí. Jednoznačně se k nim hodí šněrovací boty, které jsou hitem letošní zimy a které budou hitem i během jara. Díky zkráceným džínům vynikne právě šněrování bot, které v případě kombinace s jinými džíny bohužel zaniká.  

Když bílé džíny, tak hadí boty 

Bílé džíny jsou stále ještě trendem, i když to tak možná nevypadá. Stále se najdou ženy, které je preferují před ostatními džíny. Jestliže patříte do této skupiny žen, nabízí se otázka, jestli víte, jak bílé džíny kombinovat. V ideálním případě byste je měli kombinovat s hadími botami, které jsou velice stylové. Ostatně celý hadí vzor je hitem letošního roku, proto se ho nebojte i na jiných kouscích oblečení, jako jsou halenky, bundy nebo třeba svetry a kabelky.  

Když mrkváče, tak westernové boty 

Zvonáče nebo také mrkváče jsou džíny, které k nám doputovaly z osmdesátých, devadesátých let. Jedná se o hotový hit ve světě kalhot, ale jen málokdo ví, jak tento hit kombinovat. V ideálním případě byste měli zvonáče kombinovat s westernovými botami. Společně totiž tvoří naprosto sehranou dvojku. 

You may also like...