Jak vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Jak vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Co tvoří základ dámského šatníku? Jednoznačně podprsenka. Žádná žena si určitě nedovede představit den bez podprsenky. Jelikož je však podprsenka tak důležitá a nepostradatelná, musí hlavně dobře sedět. Pokud totiž podprsenka dobře nesedí, škrtí nebo táhne, den najednou není tak příjemným, jakým by mohl být. Proto vybírejte podprsenku střízlivě a nikoli bezhlavě.  

Mnohé ženy chybují v nesprávné velikosti, jiné zase chybují ve stylu, který nosí. Jenže špatný výběr podprsenky se může negativně projevit na našem celkovém dnu či pocitu, který budeme během dne mít. Vybírejte proto podprsenku podle několika kritérií.  

Podle čeho podprsenku vybírat 

Podprsenka by se měla vybírat například podle obvodu. Jedná se o vůbec nejdůležitější kritérium, které hraje při výběru podprsenky roli. Zadní díl podprsenky musí dobře přiléhat, nesmí nijak škrtit nebo bránit v dýchání. Ideální bude, když se dozadu vejdou dva, tři prsty, tak zjistíte, že podprsenka bude sedět i při chůzi nebo při zvedání rukou.  

Podprsenka se také vybírá košíčků. Mnohé ženy si vybírají podprsenku se špatnými košíčky, které jsou buď příliš malé, nebo naopak příliš velké. Prsa by v podprsence neměla přetékat, také by však košíčky neměly být velké.  

Co je dobré vědět při výběru podprsenky 

Jelikož jsou podprsenky nedílnou součástí každého dne, ženy by na nich neměly šetřit. Vybírejte si proto podprsenky z kvalitních materiálů, které vám vydrží daleko déle než podprsenky z méně kvalitních materiálů.  

V současné době existuje mnoho druhů podprsenek, proto si každá žena najde to své podle velikosti svých prsou. Například ženy s menšími prsy mohou volit takzvané braletky, což jsou podprsenky bez kostic, které jsou velice příjemné při nošení. Většinou jsou krajkové. Pokud však máte větší poprsí, volte podprsenky s kosticemi, aby prsa měla dostatečnou podporu. 

You may also like...