pánské plavky

Hledáte pánské plavky? Pak jedině ve stylu pobřežní hlídky!

Každým rokem se setkáváme s tím, že přichází stále nové a nové trendy, které by nás měly do jisté míry uchvátit. Ovšem je nutné zmínit, že i v takovém množství trendů se dá vyznat, a to hlavně tak, že se budeme ohlížet pouze za takovými kousky, které se nám opravdu líbí. Přesně tak si totiž mohou ženy jediným způsobem vybrat plavky. Kdyby se ohlížely jenom na to, do jaké míry jsou dané plavky stylové, pak by si jistě nikdy nevybraly – to je zaručené. Ovšem pánové to mají v poslední době taky těžké s výběrem plavek. Kdo by to byl tušil?

Pánové se většinou neohlížejí na módní kousky, které se aktuálně vyskytují na pultech obchodů. Jenže letos se musí pozastavit, a to zejména nad plavkami, protože právě zde se setkáváme s nekonečnými změnami. Nejdříve jsme kupovali plavky ve stylu slipů, jenže ty se samozřejmě rychle dostaly z módy pryč, protože tato velikost byla nepřiměřeně nevhodná. Potom jsme zaregistrovali takové plavky, které velikostně sahaly zhruba po kolena. Ty se na trhu držely pěkně dlouhou dobu. Mnoho mužů si ani nekupovalo následující hit, kterým byly šortky do poloviny stehen, protože jim přišel tento kousek stejný jako ten z minulého roku. Aktuálně se však musí rozmýšlet, jestli by náhodou přece jenom neměli koupit plavky nové. V kurzu jsou totiž plavky opravdu už o dost kratší, než tomu bylo před dvěma léty, kdy módnímu žebříčku dominovaly plavky ke kolenům.

Pobřežní hlídka je letošní trend po všech směrech!

Letos totiž pánové okouzlí zejména plavkami ve stylu Pobřežní hlídky. Tento známý seriál se dostává do televizních programů, proto je nutno podotknout, že je to letošní trend po všech směrech! Vypracovaná těla sledujeme v televizi, plavky nosíme pak jinde. Ostatně nemusíte se bát, že stylové jsou pouze oranžové typy těchto plavek. Jedná se o velikost a délku, která je vlastně tou dominantní. Letos totiž zaujmete především s takovými druhy plavek, které jsou kratší než do půlky stehen, zhruba jako trenky. Snad se však příští rok do módy místo plavkových šortek nedostanou opět plavkové slipy!

You may also like...