stylový svetřík

Vkusný svetřík jménem cardigan

Podzim bývá oblíbeným převážně u žen a dětí. U dětí kvůli tomu, že si můžou užít svých typických radovánek. Skáčou do hromad plných listí, tisknou či lepí zbarvené lístky na kusy papíru. Holt v sobě podzim i pro ně nese něco neopakovatelného a jedinečného.

U žen bývá důvod prostý – nakupování. Stejně tak jako v každém jiném ročním období. Je totiž zapotřebí obměnit svůj šatník a připravit se na nadcházející nižší teploty. Sandálky, žabky i baleríny pomalu, ale jistě mizí do skříní. Dále se loučím se sukněmi a příliš letními šaty. Ty taktéž míří do skříně, aby tam vyčkávaly na svou letní sezonu. Na ni si ale chvilku ještě počkají. Mezi další věci, které schováváme, se řadí šortky a plavky (pokud se tedy neodhodláme zhubnout a chodit plavat do krytých bazénů – pak bychom je nechali v nějakém spodním šuplíku). Mizí i sluneční brýle. Co ponecháváme, jsou klobouky, džíny, košile, svetry a cardigany.

Především, již zmíněné, cardigany se za poslední léta značně vyšplhala nahoru po žebříčku oblíbenosti nejnovějších trendů. Drží se tam zuby nehty a taky to tak ještě nějaký ten pátek zůstane. Jsou velmi populární u každé generace, protože skvěle doladí každý look.

Spousta žen nemá ráda svetry přes hlavu, protože jim ničí skvělou vrstvu pod ním. Najednou nikdo neuvidí novou košili či halenku, kterou si koupili. Nikdo jim ji nepochválí! Proto je cardigan skvělý. Je bez zapínání, což znamená, že skvěle vynikne i to oblečení pod ním. Sladí se opravdu ke všemu – jak k džínům, tak k šortkám i k šatům. Samozřejmě se nesmí vynechat i fakt, že se jedná o kousek, který si vážně ponecháme z léta. Stejně jako džínová bunda totiž skvěle zahřeje při chladnějších letních nocích. Na podzim pak tvoří teplou stylovou vrstvu. Pakliže jste si tento svetřík ještě nekoupili, okamžitě uhánějte do nejbližších obchodů s oblečením. Jsou přece výprodeje! I Cardigany naleznete ve slevách.

You may also like...