Co o vás prozrazuje vaše skříň?

Co o vás prozrazuje vaše skříň?

Z jakých kousků se skládá vaše skříň? Jak často si kupujete něco na sebe? Málokdo si uvědomuje, že i oblečení o člověku leccos řekne a prozradí. Stejně jako o nás leccos prozrazuje znamení, něco o nás prozrazuje i oblečení, které má výrazný vliv na naše prožívání a také dokáže ovlivňovat naši náladu. Abyste zjistili, co o vás vaše skříň prozrazuje, mrkněte se do svého šatníku.  

Máte šatník plný pracovního oblečení? 

Pokud nosíte prakticky neustále kostýmek, který je pracovním oděvem a vlastně už vaší takovou uniformou, je pro vás velice důležité vaše sebevědomí, které se skládá především z vašich úspěchů, a to především z těch pracovních úspěchů. Abyste změnili svůj styl oblékání nebo alespoň se nezaměřovali jenom na kostýmky či jiný pracovní oděv, měli byste se ocenit i za to, co jste dokázali mimo práci. Máme na mysli úspěchy v rodině, naleznutí skvělých přátel nebo založení vlastních kreativních projektů.  

Máte šatník plný značkového oblečení? 

Možná však nemáte šatník plný business oblečení, ale spíše máte šatník plný značkového oblečení, které je typické velkými logy nebo nápisy. Pokud to tak opravdu je, pravděpodobně máte tendenci zaujmout vaše okolí, snažíte se zapůsobit na své okolí za každou cenu. Jestliže se vám nelíbí to, co o vás šatník vypovídá, při dalším nakupování byste se měli zaměřit především na koupi kvalitního oblečení, leč bez značek nebo velkých log. Musíte si uvědomit, že vás lidé neoceňují za to, co nosíte, ale spíše za to, jací jste. 

Máte šatník plný vyzývavého oblečení? 

Pokud vám někdo v minulosti naznačil, že se oblékáte mnohdy příliš nevhodně v souvislosti s tím, na jakou událost se chystáte nebo kam vyrážíte, pak váš šatník asi není zrovna nejlepší. Možná stále žijete v minulosti a vidíte se takoví, jací však už nejste. Začněte proto zvažovat to, jaký dojem chcete v práci udělat, případně jakého dojmu chcete docílit i na schůzkách. 

You may also like...