Podzim potřebuje změnu

Podzim potřebuje změnu, a to přejit z šortek na slim džíny

Podzim se častokrát označuje za takovou malou zimu. Rána bývají sychravější, opět se vám jistě nechcete vstávat z postele, protože teploměr ukazuje pouze deset stupňů Celsia. Postel tedy jistě máte rozehřátou na trošku vyšší teplotu. Převážně mladší generace zahrnující pubertální žáky základních škol a také teenagery studující na středních školách nezajímá jistý teplotní přechod ročních období. Možná sice zaznamenali to, že jim po ránu bývá větší zima, oblékat se podle toho ale rozhodně nechtějí. Proto se nedivte, pokud se během chladnějších podzimních dnů setkáte na ulici s touto populací, která na sobě bude mít šortky, tenisky a nechtěnou husí kůži. Dívky se možná mohou zachránit alespoň silonkami, které je udrží alespoň krapet v teple, pánové se jimi ovšem pyšnit nemohou. Zejména pro tyto obyvatele naší planety je nutno připomenout, že i podzim (stejně jako každé roční období) si vyžaduje obměnu šatníku. Je zapotřebí přejít ze šortek na dlouhé džíny.

Ženy rády chodí nakupovat, proto u nich tato problematika není velká. Dbají si na svůj vzhled a vědí, že jestliže padnou teploty pod patnáct stupňů, nastoluje se období džínů. Šortky by se opravdu měly schovat do šatníku zase na příští rok.

V dnešní době jsou populární holá kolena, tudíž džíny s roztrhanými koleny. Celkem se tento trend drží. Nevypadá vůbec špatně. K nim se po nějaké chvilce přidaly i girlfriend džíny, jež mají trošku snížený sed. V obchodech stojí ale pěknou sumu. Většinou se pohybují kolem tisícovky.

Nejdéle a stále však vedou obyčejné úzké slim džíny. Padnou snad každé postavě, a to zrovna nemusíte mít postavu jako supermodelka. Tento typ džínů by měly upřednostnit zejména ty dámy, které s oblibou nosí legíny, ale postavově na jejich nošení nemají. Tento druh džínů skryje nedostatky, které jsou opravdu viditelné při nošení legín.

You may also like...