věnečky do vlasů

Věnečky do vlasů pro každou stylovou ženu/vílu léta

Léto je období, během kterého ženy velmi rády nosí například šaty. Není se čemu divit, proč by se přece měly potit v úzkých džínech. Navíc jsou šaty skvělá podívaná pro pány, kterým hezké ženské nohy jen zpříjemní den. Šaty jsou navíc přesně to, co je letošní léto fenomén v oblasti módy. Módní trendy se mění lusknutím prstů, přesto šaty jsou hotové unikáty. Šortky ani sukně nejsou tak dobrou variantou, jako právě šaty, které jsou vhodné naprosto k jakékoliv události. Vzít si je můžete nejen na párty či na kávu s kamarádkou, ale také samozřejmě na první rande nebo na slavnostní večeři.

Pokud chcete, aby z vás léto jenom zářilo, měli byste se zaměřit především na pestré barvy a na volnější střihy. Skvělé jsou aktuální ne příliš foremné střihy šatů. V létě jsou skvělé také šaty se spadenými rameny nebo třeba úzké šaty na úzká ramínka. Moderní jsou však především delší šaty zhruba do půli stehen a delší. Kratší už jsou nevhodné, přece jenom jde vidět něco, co vidět jít rozhodně nemá. Jestliže toužíte ještě po více letním stylu, přidejte si ke svým šatům i zavazovací sandálky a následně také věneček do vlasů.

Pozor na kýčovité typy!

Věnečky ve vlasech se staly opravdu velmi populární. Je nutné zmínit, že jsou však stylové pouze v nějakém provedení. Vyhněte se velkým kýčovitým květinám, které jsou pomalu větší než vaše hlava. Tyto kýčovité typy jsou rozhodně tabu, proto volte spíše miniaturní typy, které jsou moderní. Miniatury obecně jsou aktuálně nejvíce stylové, ať už se jedná o miniaturní typy přívěsků nebo o miniaturní vzory na různých druzích oblečení, které rádi nosíme. Mezi unikátní miniaturní vzory patří zejména puntíky nebo květinky, které jsou samy o sobě opravdu elegantní a jednoduše krásné. Samozřejmě i tenké pruhy patří mezi miniaturní vkusné, stylové, moderní vzory.

You may also like...