motivační trička

Motivační nápisy na tričkách? A proč ne?

Každý člověk jednou za čas potřebuje řádně motivovat. Většinou se motivace potřebuje v podnikání, kdy už bohužel nevíme, jak dál, protože se nám do cesty připletla nějaká zkouška, o níž si myslíme, že je naprosto nepřekročitelná. Motivace je však nutná i v běžném životě, protože někdy z důvodu nedostatku činnosti se nám bohužel dostává fakt, že jen marníme naším časem. Chce to ale jen trochu nakopnutí do věcí, které nám mohou změnit život, a je to.

Takové motivace se nám většinou dostává pomocí různých motivačních citátů, které najdeme na sociálních sítích. Oblíbené jsou však v poslední době především na oblečení, což už určitě zaregistrovala řada nákupních maniaček, která už takové motivační oblečení má. Skvělou ukázkou je aktuální kolekce například v obchodech značky Terranova, kde se setkáte například s tričky, které nesou název: „Pokud to nezkusíš, nepoznáš“. Své motivační věty mají však i na basic tričkách v obchodech značky Reserved a jinde.

Motivace jsou pouze na tričkách?

Samozřejmě věty, které nám mohou zlepšit každý den, nenajdeme jenom na tričkách, ale také na šatech. Jedná se však o basic styl, proto ho nekombinujte s elegancí. Samozřejmě, že se ležérnost a elegance v poslední době kombinuje, ale taková trička se hodí především k roztrhaným džínům a oblíbeným teniskám. Šaty jsou pak unikátní s oblíbenými teniskami, nikoliv s balerínami či s jinou obuví.

Oblečení s takovými motivacemi najdete však i v jiné sféře značek, než jen ve výše zmiňovaných. Basic kousky se pohybují kolem několika set korun, což je samozřejmě přijatelná cena pro každého běžného smrtelníka. Většinou se jedná o dvě stě či tři sta korun, ale to se rozhodně oplatí investovat, protože takový kousek stoprocentně uplatníte! Vhodný je zejména při běžném nakupování, při vycházkách s přáteli nebo dokonce i na diskotéku či na piknik.

You may also like...