Podzimní kolekce v obchodech

Podzimní kolekce zavítaly do obchodů s oblečením. Co vyniká?

Letní výprodeje skončily, což znamená, že se konečně můžeme radovat z krásných nových kousků z podzimní kolekce, které vévodí bordó barva. Mohli jsme očekávat, že letošnímu podzimu bude dominovat tmavší barevný odstín, ale mnozí lidé očekávali, že barva podzimu bude khaki, nikoli bordó, ovšem bordó je krásná barva, která jistě nikoho neurazí. Podívejme se však na konkrétní kolekce a prozraďme si, jaké kousky v nich vynikají.

Na podzimní kolekce se těšíme celý rok, jelikož se jedná o skutečně krásné kolekce plné fantastických kousků. Mnozí lidé jsou toho názoru, že podzimní kolekce je ze všech ročních kolekcí nejkrásnější a ani letos tomu nebude jinak.

Dominují různobarevné parky

Letošní podzimní kolekci v obchodech s oblečením dominují krásné parky, a to různých barev. Sice jsou nejkrásnější parky v bordó barvě, ale také najdete parky v khaki odstínu nebo také v tmavě modrém provedení. Parky jsou zásadně až pod zadeček, mají kapuci, jsou tenčí a nepromokavé. Některé jsou staženy v pase šňůrkou, jiné nikoli, ovšem všechny jsou přesně tak stylové, jak mají být.

Vzorované halenky s rozšířenými rukávy

Do podzimní kolekce se také ve velkém dostaly vzorované kabelky s rozšířenými rukávy. Halenky jsou v barvách podzimu, tedy do odstínu bordó, hořčicově žluté a dalších podobných odstínů. Většinou jsou až ke krku, ovšem to dodává na eleganci jednotlivým kouskům.

Plísňové sukně až ke kolenům

I když je podzim už chladnější roční období, stejně se najdou v podzimní kolekci mnohé zajímavé sukně. Nejčastěji se setkáme s plísňovými sukněmi, které jsou skutečně nádherné. Jsou až ke kolenům, tudíž v nich není taková zima.

Vesty s třásněmi jako doladění běžných outfitů

Kromě klasických svetrů najdeme v nabídce také vesty s třásněmi, které jsou velmi lehké, tudíž slouží jen jako jakési doplnění jednotlivých outfitů.

You may also like...