tmavší podzimní odstíny

Tmavší odstíny pro sychravý podzim

Kdo ví, jak to s letošním podzimem bude. Meteorologové dokonce přiznávají i to, že by po podzimu nemuseli být ani památky. Prý se ze čtyř období mohou stát jen dvě, a to léto a zima. Pomalu přecházející teploty tedy už nebudou. Prý se bude skákat z plus třiceti do mínus třiceti stupňů Celsia. Ale nyní není zapotřebí o tomto přemýšlet. Stále si v sobě zachovávejme krásu barevného podzimu. Mysleme na barevně se měnící listy stromů, polevující se sluníčko a na pouštění draků se svými ratolestmi.

Podzim v sobě nese i změnu šatníku. Musíme se připravit na chladnější dny, které jistě přijdou do poloviny září. Je zapotřebí nakoupit dobré bundy a šály kolem krku, aby nás nepostihla žádná nemoc. Dbejte také na džíny. Šortky už opět schovejte až na teplé jaro, ne-li až na léto. Holá kolena ještě jdou. Na ně zas taková zima nebude.

Co převážně mladí lidé (hlavně teenageři) ocení, je, že si zase budou moct hojně užít svých oblíbených tenisek. Conversky, Roshe Runky či Airmaxy uvidíte na ulicích zase v hojném počtu. Žabky, baleríny i sandálky se opět pohrnou do větší hloubky našich botníků.

V módě je ovšem zapotřebí ohlížet se nejen na nejnovější trendy kousky, jenž se objeví na módní dálnici. Také musíme dbát na barvy, které jsou dané období „in“. Chladnější a sychravější počasí si vyžaduje i změnu barev. Léto se přece neslo v pestrých a živých barvách, u podzimu s nimi ale polevte. Raději se soustřeďte na oblíbenou zeštíhlující černou, kterou jste v letních měsících tolik postrádali. Zaměřte se na tmavší odstíny a dejte průchod opět hořčicově žluté, bordó či tmavě hnědé a modré barvě.

Také se zaměřte i na doplňky stejných barev a také na líčení. I to v sobě nese nejnovější trendy. Výrazně červené rty zase opustí váš úsměv, ale vrátí se znovu tmavé odstíny rtěnek – zejména bordó, rudá a fialová barva. Často se setkáte i s hnědou barvou na rtech – i tento odstín je přijatelný.

You may also like...