Velký comeback větrovek! Jaké byste si v roce 2022 měli pořídit?

Velký comeback větrovek! Jaké byste si v roce 2022 měli pořídit?

Když se řekne slovo větrovka, mnohým z nás na tváři přistane podivný úšklebek. Ano, tyto bundy měli svou praktickou funkci a byly velmi oblíbené. Většinou si ale představíme naše rodiče či prarodiče, kteří k nim měli i „slušivé“ kalhoty ze stejného materiálu a stejného designu. Na tento módní trend se na několik let zapomnělo, ale zřejmě jen proto, aby byl znovu obnoven. Jak vypadají moderní větrovky a kdy bychom je měli nosit? 

Praktická větrovka 

Už samotný název naznačuje, že spíše, než o módní kousek se jedná o praktickou součást našeho šatníku. Hlavním úkolem větrovky je zmírnit projevu větru, zatímco trávíme čas venku. Nepatří mezi sexy kousky oblečení, ale je dobrým pomocníkem. Módní ikony ale boží mýty, které se týkají větrovek. Tak například se podařilo udělat z nich atraktivní módní doplněk, který za určitých okolností může vypadat sexy. Pokud větrovku zkombinujete s elegantními kalhotami či sukní a s elegantními doplňky, můžete získat velice zajímavý a univerzální kousek do svého šatníku. 

Jak větrovku nosit? 

Pokud si k větrovce obléknete volné sportovní kalhoty, můžete jít do posilovny. Nikoho tím ale nenadchnete. Nechte se inspirovat módními hvězdami. Například Rihanna se nebála k větrovce obléct kožešinovou pruhovanou šálu a minisukni ze stejného materiálu. Spolu s páskovými jehlovými podpatky vypadala velice elegantně a moderně. Rozhodně bychom o ní neřekli, že není sexy. Kim Kardashian si pořídila větrovku už na podzim roku 2021. Tato větrovka byla dlouhá od krku až po kotníky a v zářivé růžové barvě. Kim ji doplnila jehlovými podpatky a doplňky, jako by se v nádherné večerní róbě chystala na společenskou událost roku. 

Kdy nosit větrovku? 

Louis Vuitton uvedl větrovku na Fashion Weeku jako trend pro podzim roku 2022. Takže máme ještě spoustu času na to, abychom si ji pořídili. Nicméně nikdo nám nezakazuje nosit ji už na jaře.  

You may also like...