podzimní trendy

Jaké trendy budou stále stylové i během podzimu?

Léto odešlo tak rychle, jak vlastně přišlo. Letní prázdniny uběhly jako voda – jak tomu obecně ale bývá každým rokem. Děti se už připravují do školy a studenti přemýšlejí, jakými módními kousky okouzlí své nové prvačky na střední škole. Pánové spoléhají na šarm, protože tím mladší slečny rozhodně dostanou a tak je jednoznačně okouzlí. Ženy však spoléhají na skvělý outfit, protože ony chtějí okouzlit trochu starší chlapce, protože mladší není pro ně.

Nejen středoškoláci, ale také i ostatní jistě netrpělivě čekají, co přinese podzim za módní trendy, které jistě dostanou naprosto každého z nás. Jenže než takové módní trendy přijdou, pojďme si říct ty kousky, které zůstanou stále stylové i během letošního podzimu. Takové kousky totiž existují a není jich málo!

1) Klobouky, kam se podíváš!

Samozřejmostí jsou klobouky, které budou stále stylové. Není se čemu divit – slaměné sice zvítězily během letních horkých dní u moře, ale ty pevné a elegantní opět vítězí na podzim. Přidejte si je tak k oblíbeným kabátům a chelsea botkám, jež také nevyšly z módy. Nezapomeňte ale, že klobouky jsou nejkrásnější k elegantnímu a formálnějšímu looku! K teniskám je nekombinujte!

2) Svetříky až ke kotníkům!

Dalším takovým kouskem jsou rozhodně svetříky, většinou kardigany, které sahají až ke kotníkům. Tyto kousky se staly šíleně populární paradoxně během léta a přetrvají samozřejmě dodnes. Jenom by jich na pultech obchodů mohlo být o něco více, protože aktuálně jsou stále všechny vyprodané.

3) Bomber bundy

Klasické bomber bundy nevyjdou z módy snad už nikdy! Dostaly se do módy během loňského roku a my jsme tak mohli sledovat, jak se z nich pomalu, ale jistě stávají opět nestárnoucí kousky, jako tomu bylo kdysi, kdy byly novinkou na trhu. Dnes je to jen kousek vzatý z minulosti ve snaze udělat ho nesmrtelným a kupodivu se to povedlo!

You may also like...