Baleríny na léto

Baleríny jako náš věrný partner během léta

Léto se kvapem blíží. Čas, který nám zbývá k vytvarování postavy do letních měsíců, nám neúprosně ubíhá. Rychlost by se dala přirovnat ke dnům v týdnu – ty také ubíhají takovou rychlostí jako onen čas ubíhající do léta. Nyní se kárejme za to, že jsme nezačali pilovat postavu již po vánočních svátcích, kdy se přebytečná kila z ničeho nic objevila. Ach, ty proklaté Vánoce plné dobrého jídla a pití. Jistě si příští rok dáte pozor na to, co jíte. Ale v konečném důsledku se letošní problém bude opět opakovat.

Potíže s postavou ale není zdaleka ten největší oříšek. Otázkou zůstává, jaké boty budou letos vhodné na horké letní dny. Jistě sandálky, které budou ve výlohách každého obchodu s obuví. Taktéž povedou baleríny. Ovšem u nich je nutno se ptát, jaký styl a jaká barva pro letošek vyhraje?

1. Šněrovací baleríny jedna radost

Sice se móda trošku spletla, když na oděvní trh přinesla novinku v podobě šněrovacích triček, ale s botami stejného stylu naprosto excelovala. Nejen, že působí ladně, elegantně i žensky, ale skvěle doplní každý outfit, a to přes džíny či šortky až po šaty nebo sukně. Jelikož je nalezneme v různých barevných kombinacích, záleží jen na vlastní fantazii, kterým dáme přednost. Taktéž je najdeme i s různým zdobením, například se zlatými podpatky. Ani v tomto se nebudeme nikdy mýlit.

2. Pestrobarevnost

Barvičky a znovu barvičky – letos zkrátka pofrčí baleríny všech barev. Zapomeňte na černou klasiku, zvolte raději jasně červený či královsky modrý odstín. Obuv nakonec nemusíte sladit s ničím jiným než například s kabelkou.  Jednoduchá malá kabelka přes rameno nebo jen obyčejné drobné psaníčko téže barvy skvěle rozjasní celý konečný vzhled.

3. Zapomeňte na gumáky

Jistě jste se i loňské léto setkali s gumovými balerínami. Pro letošek je schovejte hluboko do vašeho šatníku. Ani loni se moc nepovedly, letos je móda zamítá úplně.

You may also like...