Čepice se nosí. Jaké vám nesmí chybět ve sbírce?

Čepice se nosí. Jaké vám nesmí chybět ve sbírce?

I když nepatříte k typům žen, které by nosily s radostí čepice, možná změníte názor, když zjistíte, že čepice se opravdu nosí, že právě čepice jsou to, co je aktuálně stylové a in. V případě, že se rozhodnete svůj postoj vůči čepicím krapet pozměnit, přinášíme vám tipy na konkrétní druhy čepic, do nichž se vyplatí investovat. Myslete na to, že čepice se budou nosit i během jara, nikoliv jen během zimy, které se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci.  

Pokud chcete ohromit módního kritika, pak si nasaďte čepici. Čepice jsou skutečně to, co je aktuálně stylové a in, proto se tomuto kousku nebraňte a noste ho s hrdostí. Abyste však nenosili kousky, které nepatří k nejstylovějším, vybrali jsme konkrétní druhy čepic, jež vás naprosto dostanou do kolen.  

Bucket hat 

Jestliže sledujete dění na módní scéně, pak jistě víte, že se móda začíná vracet do minulosti, že se móda začíná inspirovat šedesátými až devadesátými léty, které se tak úspěšně vepsaly do módní historie. Pokud bychom se měli vrátit do devadesátých let, nosily se s velkou oblíbeností takzvané bucket hats, což jsou rybářské kloboučky. V současné době je však nosí každá druhá celebrita a lidé se tím nechávají inspirovat.  

Barety 

Ženy se také nechávají inspirovat Francouzkami, což jsou ženy, které moc dobře vědí, co se aktuálně nosí nebo co je zrovna šik. Konkrétně se nechaly inspirovat nošením baretů, což je kousek, který dnes uvidíte na každé třetí hlavě ženy na ulici. Jsou velice oblíbené, jsou stylové a sedí doslova každé ženě. Nevěříte? Vyzkoušejte si ho v obchodě také! 

Kapitánky 

Kromě zmíněných čepic se nosí také kapitánky, a to i v zimě. Jedná se o typické kapitánské čepice, které dnes mají nejrůznější podobu. Volte především ty, které mají koženkové prvky, třeba koženkovou kšiltovku či podobně.  

You may also like...