Typy bot, které se během jara nejvíce nosí

Typy bot, které se během jara nejvíce nosí

Přemýšlíte nad tím, co si obléknete do práce nebo do školy? Nebo se chystáte na rande a chcete druhou polovičku okouzlit tím, co máte na sobě? Vězte, že letošní jarní móda vám jen hraje do karet. Do módy přišly unikátní typy bot, které nejen krásně prodlouží a zeštíhlí nohy, ale také se vám budou dobře kombinovat. Vybrali jsme nejžhavější z nich, které rozhodně nesmíte postrádat ve svém botníku.  

Boty s průstřihy 

Pokud jste byli v nedávné době nakupovat, určitě jste už zaznamenali unikátní boty s průstřihy, které jsou opravdu velice šik a stylové. Jedná se většinou o lodičky nebo kotníkové boty, které mají viditelné průstřihy, jež jsou většinou ozdobené nějakými kamínky či jinými aplikacemi. Jedná se o boty velice stylové připomínající staré dobré časy. K těmto botám se nebojte vzít si ani oblečení s průstřihy, průstřihy jsou zkrátka in na všem.  

Zvířecí potisky 

Opět se nám dostávají do módy zvířecí potisky, a to jak na oblečení, tak na botách. Pokud chcete na večírku okouzlit, doporučujeme se zahalit do zvířecího motivu od hlavy až k patě. Zvířecí motiv najdete dnes nejen na lodičkách, ale také na kotníkových botách či sandálkách.  

Takzvané véčko 

Trička s výstřihem střiženým do véčka moc dobře známe, ale znáte také boty s véčkem? Jinými slovy se takovému véčku na botách říká mules. Dnes véčko dominuje na nejedněch lodičkách nebo také na plochých botách a balerínách. Ne pro všechny však tento typ bot je. Patříte k těm, které budou boty s véčkem nosit nebo raději zůstanete u starých dobrých typů bot? 

Sandálky či nazouváky na palec 

Velký návrat ohlašují sandálky nebo případně nazouváky na palec. Obyčejné žabky se letos nenosí, letos jsou in právě zmiňované boty na palec. Aspoň nebudou z nohy sklouzávat, nemyslíte? 

You may also like...