Pravidla pro výběr dokonalých džínů

Pravidla pro výběr dokonalých džínů

Džíny jsou nedílnou součástí každého šatníku. Jedná se o nadčasový kousek, který můžete nosit v každém ročním období. V případě, že patříte k lidem, kteří džíny neradi nakupují, jelikož nikdy neví, jak na to, poradíme vám. Máme pro vás seznam pravidel, které vedou k dokonalým džínům. Moc dobře totiž víme, jak výběr džínů může být těžký. Vždyť na trhu jich je tolik!  

Lze konstatovat, že džíny miluje naprosto každý. Z jejich pořizování však není nikdo nadšený. Snažíme se vždy o to najít džíny, které nám budou perfektně sednout a které si už nebudeme chtít sundat. Jenže takové džíny opravdu nenajdeme snadno. Proto jsme sepsali pár pravidel, dle kterých se řídit, pokud si budeme chtít džíny koupit.  

Uvědomte si, jakou máte postavu 

S vybíráním džínů vám pomůže vaše postava. Mějte neustále na paměti, jakou máte postavu. Dle toho džíny vybírejte. Pokud jste drobné postavy, podívejte se po džínech s vysokým pasem, které dokážou vaše nohy opticky prodloužit. Pakliže máte plnoštíhlou postavu, kupujte si takzvaný bootcut střih s mírně rozšířenými nohavicemi. Ty totiž opticky postavu srovnají. Jestliže máte oblejší křivky, nebojte se tmavých džínů, případně univerzálních rovných střihů.  

Zkontrolujte kapsy 

Při výběru džínů byste se měli rozhodně dívat na kapsy. Některé totiž mohou vašemu pozadí uškodit. Kapsy by měly být spíše výše posazené, příliš nízko posazené kapsy zásadně pozadí škodí. Dámy se skvělým pozadím mohou nosit i džíny bez kapes, pokud však se svým zadečkem nejste spokojena, džínům bez kapes se raději vyhněte obloukem.  

Výška pasu vám může také uškodit 

Dnes je možné zakoupit si džíny s různými výškami pasu. Opatrně ale na to. Nejedny džíny vám mohou uškodit. Nízký pas si mohou dovolit hlavně ženy se skvělou postavou, bokovky zkracují nohy, vysoký pas opticky prodlužuje nohy, tudíž si ho mohou dovolit hlavně ženy drobnější postavy.  

You may also like...