3 tipy mikin, které nesmíte postrádat

3 tipy mikin, které dnes nesmíte postrádat

Jelikož k nám už opět zavítala zima, je nutné se dobře obléknout pro toto zimní období. Venku už nebude teplo, tedy až příští rok, proto je nutné se vybavit teplým oblečením, které na pultech obchodů naštěstí nalezneme v hojném množství. Už od půlky listopadu jsme mohli zhřešit a mohli jsme si koupit svetry v různých podobách, ale pokud nejste zastánci až příliš teplých svetrů, můžete si koupit skvělé mikiny. Mikiny jsou poměrně oblíbené a dneska je najdete v obchodech v různém množství a v různém zpracování. Pokud nevíte, po které sáhnout, přinášíme vám pár tipů.

Móda pro letošní chladné období nejen, že přinesla obrovskou řadu teplých svetrů s rolákem délkově až pod zadek, ale taky jsme se mohli radovat ze skvělých střihů a tipů mikin, které nikdy dřív v takovém množství v módě nebyly. Obchody jsou plné převážně mikin, proto si pojďme říct, pro které tipy se vyplatí zhřešit.

• dlouhé mikiny pod zadek

Abychom ochránili naše ledviny, měli bychom sáhnout po oblíbených mikinách, které jsou délkově až pod zadek. Tyto mikiny jsou naprosto fantastické a najdeme je v různých barvách. Délka pod zadek vede i u svetrů, jen tak mimochodem. Co se však týče mikin, ty klasicky kombinujte s džíny, nikoliv jenom s punčochami. Co se týče barev, tak sáhněte po bordó barvě, dále třeba po khaki nebo taky po příjemné šedé barvičce, která doslova ovládla letošní podzim a jistě ovládne i zimu.

• rozšířené rukávy

Konečně si můžete připadat jako netopýr. Například v obchodech H&M dneska hojně najdete mikiny, které mají rozšířené rukávy. Právě tento typ mikin nyní jednoznačně vede a vy byste po něm určitě měli sáhnout. Opět vedou barvičky, jako je šedá či khaki, ale oblíbené jsou taky barvičky hořčicově žlutá nebo dokonce výrazně, pestře červená. Nemusíte se však bát ani královsky modré (v této barvičce najdete v obchodech ale hlavně šaty nebo dlouhé svetříky).

You may also like...