Pět top černých tenisek, které stojí za hřích

Pět top černých tenisek, které stojí za hřích

Co se považuje za tu nejpohodlnější obuv? Jsou to jednoznačně tenisky, na které nikdo nedá dopustit. Dnes se tenisky nosí opravdu se vším a hodí se naprosto ke všemu. Už dávno to není jen sportovní obuv, kterou jsme si dovolili vzít maximálně ven či ke kamarádům. Dnes jsou tenisky obuv kombinující se jak s šaty, tak se sakem a jinými formálními outfity. Každý by měl mít ve svém botníku dostatek tenisek, které se dobře kombinují. Ideální jsou černé tenisky, na nichž navíc nejde vidět špína tak moc jako na bílých.

Pokud jste v minulosti pátrali po černých teniskách, určitě vás až překvapilo množství nabízených tenisek na trhu. Podívejme se na pět top černých tenisek, které stojí za hřích a které jsou ty nejžhavější na českém trhu.

Nike Zoom 2K

Tenisky známé jako Nike Zoom 2K jsou ikonické a zrodily se v americkém Oregonu. Je možné je zakoupit ve třech provedeních, ta černobílá (respektive více černá) je nejlepší možnou variantou. Taktéž jsou tyto tenisky k dostání v růžové a krémové variantě a koupí se do čtyř tisíc korun.

Adidas Stan Smith

Opět další ikonické tenisky, které byly vyrobeny v roce 1973, jsou tenisky Adidas Stan Smith. Jedná se o nestárnoucí teniskovou klasiku, která je zkrátka nadčasová a neustále se k nim móda vrací.

Vans Sk8-Hi Platform

Značka Vans už dávno není jen skate značkou. Ovšem za dob, kdy se ještě za čistě skate značku považovala, se na trh dostaly legendární černé tenisky Vans Sk8-Hi Platform, které se ihned staly ikonickými.

Nike Air Max 720

Jste milovníkem klasických Air Maxů značky Nike? Pak si jistě zamilujete model 720, což je velmi netradiční obuv, ovšem o něco dražší než první zmíněné černé tenisky. Koupíte je do pěti tisíc korun.

Y-3 Saikou

Designérská divize pod taktovou velkofirmy Adidas má na svědomí unikátní Y-3 Saikou, což jsou poslední černé žhavé tenisky, které stojí za koupi. Bohužel jsou k dostání za více jak pět tisíc korun, ale jsou opravdu jedinečné.

You may also like...