Trička s límečkem? Nebojte se jich! Jsou „in“!

Basic trička jsou oblíbená v každé sezoně. Přece jenom se takové kousky hodí naprosto vždycky a nikdy jich není dost, protože je lze kombinovat vždy naprosto se vším. Navíc takové obyčejná basic trička jsou naprosto skvělá a vždy se v nich cítíme pohodlně. V poslední době se staly oblíbená zejména taková, která jsou vzadu delší než vepředu. Pokud mají taková basic trička ještě rozparek na bocích, pak je to ještě lepší – tedy stylovější.

Mimo taková trička vzadu delší se stala oblíbená zejména taková, která jsou s límečkem. Tedy naprosto obyčejná trička s límečkem u krku a s pár knoflíky u krku. Určitě si pamatujete taková ty stará trička, jež se nosila v osmdesátých letech a později. Je to zase jakýsi retro kousek, který se vrací do módy, stejně jako tomu je s dalšími nadčasovými retro kousky, mezi něž se řadí třeba skládané delší sukně nebo topy s mašlí u krku. Puntíky se ve velkém taky dostaly zpět do módy a také jsou součástí retro stylu.

Trička s límečkem jsou vhodné pro ženy, ale i pro muže

S takovým aktuálním trendem se nyní setkáme především u mužů, na nichž taková trička vidíme co chvíli. Zakoupit je můžeme naprosto ve všech obchodech s oblečením, protože jsou vážně ke koupi dostupné naprosto všude. Ovšem i ženy si přijdou na své, pakliže o takový kousek projeví zájem, protože se trička s límečkem začala konečně prodávat hojně i v dámském světě, nikoliv pouze v tom pánském oddělení. Mnohdy se jedná o vypasované kousky, jindy je však najdete především v ledabylém zpracování a v ledabylém střihu. Za takový střih se ale nevyplatí utrácet, pouze se má investovat za ty vypasované střihy triček. Pouze v nich totiž vynikne ta ženskost a límečky dodají jakýsi šmrnc. Mnoho lidí si myslí, že je to jen móda pro golfisty a golfistky, ale není tomu tak. Je to stylové pro každého člověka, který se trochu zajímá o módu.

You may also like...