Klobouky do sychravého počasí

Klobouky i pro sychravé počasí

Móda udává přesně to, co by lidé měli nosit. Její kousky, které označí jako za „módní trendy“, jsou často jen chvilkové, proto se je mnohdy neoplatí vůbec koupit. Ženy sice milují nakupování, ale touží o takových kouscích, které budou moci nosit po celý rok (nebo alespoň dvě zimy po dva roky). Většinu populace už omrzelo si stále kupovat nové a nové kousky, které stejně za dva měsíce přijdou do krabice, jež se strčí babičce do sklepa.

Ovšem také se stává (je to sice málokdy a musí se řádně hledat), že móda udá sem tam jeden kousek, který je nadčasový. Takový se oplatí koupit, i když bude stát možná trošku více peněz. Ale ten pocit, že ho nebudete muset schovávat, je k nezaplacení. Poznají to tedy převážně ženy.

Mezi nestárnoucí kousky patří rozhodně džínová bunda. Tu nosili už dnešní čtyřicátníci na své oblíbené diskotéky za mladých let a opět se vrátily. Není se čemu divit, jedná se o trendy kousek, který sladíte takřka se vším – s džíny, šortkami nebo dokonce i s dlouhými letními maxi šaty.

Dalším nadčasovým kouskem je jednoznačně klobouk. Ten si svou pozici na žebříčku nejlepších trendů všech dob drží první pozici už pěkně dlouhou dobu. Ženy si ho nejdříve začínají kupovat během letních měsíců, protože horko si žádá své. Nikdo nechce mít úpal nebo vybledlou barvu na vlasech (to je hororový letní scénář snad každé ženy). Jelikož se hodí jak k šortkám, tak například k šatům řadí se k těm nejlepším letním koupím.

Jestliže si ovšem myslíte, že ho využijete pouze v létě, mýlíte se. Klobouk je opravdu nadčasový a celoroční. Na podzim, na jaro nebo v zimě ho totiž skvěle sladíte k jakémukoli kabátu. Dodá vám patřičnou eleganci, po níž nejspíše toužíte, pokud jste majitelkou hezkého kabátu. Skvěle se sladí i k jakékoli kabelce – záleží na vašem gustu, libosti a vkusu. Naleznete ho dokonce i v různých barevných kombinacích.

You may also like...