skládané sukně

Skládané sukně jsou přesně to, co podtrhne vaši ženskost!

Každá žena se den co den snaží, aby jejich outfit byl přesně podle aktuálních módních trendů, přesto kladou důraz i na to, aby byla značně podtržena jejich ženskost. Přece jenom nemohou stále nosit roztrhané džíny, v nichž se sice cítí pohodlně, ale které se nehodí na každou příležitost. Někdy se ženy zkrátka potřebují cítit jako ženy, a to nejen kvůli tomu, že míří například na slavnostní oběd s rodinou nebo na noblesní večeři s partnerem. Při takových chvílích se většinou volí úzké šaty ke kolenům nebo například cigaretové kalhoty, díky kterým ženy mají nohy jako největší modelky světa. Formální styl v sobě však nese v poslední době ještě jeden hit, díky kterému dáte světu vědět, že jste žena a jste na to pyšná – skládané sukně.

Skládané sukně se staly obrovským hitem zejména v poslední době. Je nutné zmínit, že se jedná o sukně spíše barevnějších odstínů a že délkově sahají zhruba ke kolenům či mírně pod. Delší sukně jsou však podle aktuálních módních trendů na vrcholu módní hory, a tak se jich nemusíte bát. Seženete je aktuálně v každém obchodě s oblečením.

Jak takové skládané sukně kombinovat?

Mnoho žen však po takových sukních nesáhne, a to pouze z jednoho jediného důvodu, a sice kvůli tomu, že nevědí, jak takové skládané sukně kombinovat. Je to však zcela prosté. Skládané sukně jsou už samy o sobě skvělým kouskem, díky kterému nemusíte dlouho přemýšlet, co si k němu dáte. Stačí pouze originální jednoduchý top jedné barvy. Nejčastěji se volí obyčejné basic tričko či v létě nátělník, na něž se přehodí lehký letní přehoz. Díky tomu, že je sukně opravdu výrazná, nemusíte shánět jiné výrazné doplňky, ale stačí, když vsadíte na zbylou jednoduchost. Obyčejné baleríny či jednoduché sandálky, psaníčko do rukou či obyčejná kabelka přes rameno a pak samozřejmě také obyčejné hodinky, které dokonale doladí celý look – to je značka ideál.

You may also like...