Jaké módní trendy na zimu

Jaké módní trendy nám zima přinese?

Listopad jako poslední podzimní měsíc nám říká jenom to, že je načase se nachystat na zimu. Měli bychom začínat přezouvat gumy u automobilů, měli bychom se do aut vybavovat škrabkami na sklo a taky bychom měli začít nakupovat zimní oblečení, které nás jako jediné ochrání před zimou. Pokud se rozhodneme nakupovat už na zimu, můžeme být rádi za to, že obchody s oblečením jsou o krok před námi a do obchodů už během posledního podzimního měsíce nosí věcí, které jsou určené pro ty následující, daleko chladnější měsíce. Jaké trendy se tedy pro zimu vyplatí koupit?

Zima nám přinese letos opravdu zajímavé módní kousky, za které se vyplatí zhřešit. Nejvíce budeme rádi za širokou škálu svetrů, ale taky za další zajímavé kousky. Pojďme si je představit.

1. Roláky až pod zadek!

Největším hitem zimy budou roláky. Uděláte nejlépe hlavně tehdy, pokud si ho koupíte délkově až pod zadek a zkombinujete s běžnými džíny. Zima žije neutrálními barvami, tudíž nejlépe uděláte, pokud si koupíte rolák například v šedé nebo v khaki barvě.

2. Bambulky jedou!

Opět se dočkáme spousty bambulek! Bambulky budou v zimě vynikat nejen na čepicích, ale taky například na mikinách. Jistě jste se setkali už s takzvanými 3D mikinami, které na sobě mají například zmrzlinu a kopečky zmrzliny jsou právě z bambulek!

3. Pletené šaty

U módy je naprosto běžné, že se inspiruje minulostí. Takto přišly do módy například zvonové kalhoty nebo zvonové rukávy. A nyní přichází do módy taky pletená móda, která v sobě nese konkrétně pletené šaty, které dneska koupíte na každém rohu. Pokud k nim přidáme barevné punčocháče, máte dokonalý outfit!

4. Kožíšky

A opět se nám dostávají do módy kožíšky – samozřejmě ne ty pravé ze zvířat, ale ty umělé (nebudeme přece trestat zvířata pro náš vzhled). Umělé kožíšky najdeme už nyní běžně v obchodech s oblečením.

You may also like...