ponča

Místo jarních kabátů zvolte stylová ponča

Jaro v sobě nese konečně slunné počasí. Teploty se zvyšují, někdy i radikální rychlostí. Mnohdy se stane, že jaro je pouze několik týdnů, potom se počasí změní hned na horké léto, i když je třeba teprve polovina května. Holt s tímto nemůžeme nic udělat, jen se tomu podřídit a akceptovat skutečnosti.

Jelikož únor bude ve znamení oblevy, můžeme se těšit na březen plný vyšších teplot, avšak rána se ponesou stále v chladnějším duchu. Musíme proto dbát na to, abychom se teple oblékali. Minimálně bunda třeba bomber nebo jarní kabátek bude na místě. Pakliže se ovšem nechcete tahat s těmito kousky oblečení během teplých odpolední, zvolte jiný oblíbený módní trend. Zaměřte se na pončo.

Ponča zaznamenala velký úspěch převážně během loňského roku. Nejdříve se velmi oblíbily typy, které vypadaly jako přehoz přes ramena. Později se použily také jako šála kolem krku, protože velké huňaté šály do zimy, které zahřejí, byly skoro vyprodány. Ke konci rok 2016 se stala populárními i taková ponča, jež se oblékala přes hlavu. Tento trend se opět převzal z minulosti, konkrétně ze stylu hippie. Ovšem na rozdíl od zvonových kalhot se stala velmi kupovaná. Se zvonovými kalhotami se móda holt spletla – udělala tzv. krok vedle.

Ponča jsou opravdu skvělá. Ladí snad s každým druhem outfitu. Jistě se vám zalíbí kombinace oblíbených šatů, černých silonek a ponča, kterou doplníte ještě o vkusný klobouk a kabelku. Dále je fantastické i pončo s džíny a obyčejným jednobarevným tričkem s dlouhým rukávem a tenkým páskem. Společně s šortkami nebo sukní také neuděláte chybu. Holt se jedná o kousek, který ve svém šatníku nesmíte postrádat.

Jestliže se jarní rána ponesou opravdu ve znamení sychravosti, jistě se vám nebude chtít vstávat z postelí. Proto pro vás bude pončo jasnou volbou, protože vám dodá pocit, jako kdybyste stále spinkali ve své postýlce obaleni opravdu teplou dečkou.

You may also like...