Tři nejdražší boty na světě. Obujete je jednoho dne taky?

Tři nejdražší boty na světě. Obujete je jednoho dne taky?

Dámy dokážou za oblečení utratit opravdu enormní sumy. Často za boty utrácí tolik, kolik by pánové neutratili ani za nový osobní automobil. Ženy jsou zkrátka nákupními maniaky, ale nemůžeme se tomu divit – vždyť se chtějí svým drahým polovičkám líbit, a to se opravdu v teplácích a tričku nestane. I když ženy utrácí za oblečení či boty hromady peněz, každá žena má svou hranici, přes kterou už by nešla. Jaká je ta vaše hranice? 

Řadíte se k ženám, která raději počká na slevy, než aby kupovala zboží za plnou cenu? Nebo patříte k ženám, které si kvůli krásnému oblečení dokážou i půjčit? Ženy jsou opravdu různorodé a je nutné zmínit, že každá žena má opravdu jinde tu svou hranici, za kterou už nepůjde. Ovšem když byste si mohli koupit ty nejdražší boty na světě, překročili byste hranici, abyste si jedny takové boty koupila? 

Vybrali jsme pro vás tři nejdražší boty na světě, které obuje jen málokdo. Budete mezi těmi, kteří se takovými botami budou chlubit? 

Retro Rose Pumps 

Pokud byste zatoužili po botách z dílny Stuarta Weltzmana, museli byste sáhnout opravdu hluboko do kapsy. Boty nazvané Retro Rose Pumps totiž vyjdou na neuvěřitelných milion dolarů. V těchto botách najdete skoro dva tisíce diamantů, které jsou umístěné do tvaru květů.  

Platinum Guild Stilettos 

Něco přes milion dolarů byste zaplatili za boty nazvané Platinum Guild Stilettos, které jsou zajímavé hlavně svým tvarem. Jsou to typické sandálky, které se však u kotníků zavazují. Mají na sobě skoro pět set diamantů, nikde je proto nezapomeňte.  

Tanzanite Heels 

Dalšími drahými botami v pořadí jsou takzvané Tanzanite Heels, které jsou cenově ohodnoceny na dva miliony dolarů. Na botách se nachází nejen diamanty, ale také krásné modré tanzanity, které jsou umístěny hlavně kolem kotníků. 

You may also like...