Rolák je zase in

Rolák je zase in. Vyzkoušejte neotřelé kombinace

Roláky jsou opět letošním hitem. Stejně jako vloni, tak i letos s nimi můžeme tvořit zajímavé kombinace, kterými oslníme okolní svět. V současné době se preferují jakékoli střihy, kde stojáček či rovnou rolák hraje hlavní roli. Roláky se staly populární jak v dámském, tak v pánském světě, ovšem je otázkou, jak je mají ženy či pánové kombinovat. Pro mnohé je to opravdu záhada, proto si ji pojďme rozluštit.

To, jak kombinovat rolák, není nic těžkého, ale pokud se v módě nevyznáte nebo jste se o tento svět začali nedávno zajímat, možná nevíte, jak správně rolák zkombinovat. Navíc na ulici se setkáváte s mnohými kombinacemi – některé jsou vkusné, jiné jsou opravdu až přes čáru. Abyste se tedy nenechali inspirovat něčím, co zrovna není in, poradíme vám, jak rolák snadno zkombinovat tak, že se za vámi každý otočí.

Jak mají rolák kombinovat ženy

Jak mají rolák kombinovat ženy? Tu otázku si jistě pokládá každá žena, která doposud rolák nenosila. V ideálním případě se rolák nosí se společenskými kalhotami, k nimž se přidá kabát rovného střihu, listonoška a také klobouk, který dámy mohou nosit nejen po zbytek podzimu, ale také v zimě.

Rolák lze kombinovat i s džíny, které se doplní o kozačky nad kolena a delší kabát, který sahá pod zadeček.

Jak mají rolák kombinovat pánové

U mužů je rolák synonymum elegance. Zatímco ženy ho mohou kombinovat s obyčejnými džíny, pánové by měli volit klasické společenské kalhoty jakéhokoli vzoru, pokud tedy nechtějí vypadat jako Steve Jobs. Ať už budou rolák kombinovat s károvanými kalhotami nebo s čistě jednobarevnými kalhotami, rozhodně neudělají krok stranou. K tomu klasické polobotky nebo případně mokasíny, ideální je kabát rovného střihu, který doplní vkusný kabát. Rolák a kalhoty se doplní o stejně barevný pásek, v jaké barvě jsou boty.

Rolák a společenské kalhoty je vhodný outfit i na plesy a podobné společenské události.

You may also like...