Seznamte se s těmi nejdražšími kabelkami na světě

Seznamte se s těmi nejdražšími kabelkami na světě

Milujete kabelky? Máte jich doma hotovou sbírku? Do vaší sbírky by rozhodně měla zavítat také jedna z nejdražších kabelek světa. Sice si na ni budete muset pěkných pár let šetřit, ale určitě na některou z nich jednoho dne dosáhnete. Přece jedna z nejdražších kabelek světa nesmí ve vaší sbírce, kterou se vychloubáte, kde jen můžete, chybět! Nabízí se však otázka, jaké kabelky se řadí do seznamu těch nejdražších na světě. Pro odpověď však nemusíte chodit daleko.  

Koupit si jednu z nejdražších kabelek světa – to je sen mnohých žen. Ovšem tyto ženy si taky uvědomují, že koupit si jednu z nejdražších kabelek světa, to je poměrně drahý špás. Mnohé tyto kabelky stojí více než bytové jednotky, jež si můžeme zakoupit například v Praze. Pojďme se podívat na kabelky, které jsou skutečně řazeny k těm nejdražším na světě.  

Chanel “Diamond ForeverClassic 

Jednou z nejdražších kabelek je kabelka Chanel Classic nazvaná “Diamond Forever”. Jedná se o limitovanou edici (na světě jich existuje jen pouhých třináct kusů). Na kabelce se nachází více jak tři stovky diamantů, které jsou skoro čtyřkarátové. Nemusíte se bát, že by vám ramenní popruhy nějak zrezivěly – ty jsou totiž vyrobeny z bílého zlata. A cena této kabelky? Ta je odhadována na pět milionů korun.  

Hermes Matte Crocodile Birkin 

Značka Hermes má jedny z nejdražších kabelek na světě, vypíchnout můžeme například krásnou černou kabelku Hermes Matte Crocodile Birkin, která je pojmenována po britské zpěvačce a herečce Jane Birkin. Už jak název vypovídá, kabelka je vyrobena z krokodýlí kůže a spona obsahuje krásné bílé diamanty (desetikarátové). Cena se odhaduje na dva a půl milionu korun.  

Hilde PalladinoGadino Bag 

Další drahou kabelkou je kabelka Hilde PalladinoGadino Bag. Jedná se o kabelku, která je osázená skoro čtyřiceti diamanty a sponami z bílého zlata. Její cena se odhaduje na skoro čtyřicet tisíc dolarů, tedy v hrubém přepočtu se jedná o 775 tisíc korun. 

You may also like...