Kotníkové šněrovací boty jsou trendem. Jak je nosit?

Kotníkové šněrovací boty jsou trendem. Jak je nosit?

Přemýšlíte nad tím, jaké nové boty si koupíte do svého botníku? Čím zpestříte svou stávající sbírku? Vyzkoušejte kotníkové šněrovací boty, které jsou aktuálně tím největším trendem. Jistě jste je zaregistrovali u kolemjdoucích, přece jen mluvíme o opravdu neskonale stylovém a zároveň pohodlném modelu. Že zvažujete jejich pořízení? Pak vám možná proudí hlavou, jak je nosit.  

Není to jen podzimní obuv 

I když se boty tváří, že jsou ryze podzimní obuví, není tomu tak. Sice se na pulty obchodů dostaly jako “must-have podzimu”, ale přenesly se hned do jara a v deštivých letních dnech najdou také své využití. Jak již bylo zmíněno, jsou to stylové a zároveň velice pohodlné kousky.  

Na pultech obchodů se nachází ve vícero zpracováních. Najdou se jak v teplejším provedení, tak v lehkém, které je ideální do zmiňovaných letních chladnějších, propršených dní.  

Jak kotníkové šněrovací boty kombinovat? 

Možností, jak zkombinovat kotníkové šněrovací boty je celá spousta. Bylo by mylné se domnívat, že sedí pouze k džínům nebo k podobným dlouhým kalhotám. Své užití najdou i v případě elegantních outfitů. Kotníkové šněrovací boty mohou zdobit i sukně různých délek.  

V posledních měsících se začaly nosit hlavně ke kostýmkům různých délek. I módní stylisté si kombinaci elegantních outfitů a rockovějších doplňků velice oblíbili. V takovém případě sází raději na metalické barvy, které jsou opět po letech na módním poli velice populární.  

Není to jen o černém odstínu 

I když je černá barva tou nejoblíbenější a nejpopulárnější, rozhodně by to nemělo být jenom o ní. Klasické černé kotníkové boty mají ve vašem botníku místo, ale nešlápnete vedle ani se světlými odstíny, které se hodí jak ke kalhotám, tak ke kabátům. Za zvážení stojí i hnědé nebo vínové alternativy. 

You may also like...