Tenisky

Tenisky mají na podzim ještě zelenou!

Už nám přichází období, během kterého se většinou musíme rozloučit s našimi oblíbenými teniskami. Samozřejmě existují jedinci, kteří nosí tenisky ještě i v zimě, kdy nám sněží a sníh dosahuje například deseti centimetrů. Jenže po vážných nemocech, které tato nezodpovědnost láká, se pak lehce přejde na teplejší obuv. Jenže nyní je ještě podzim, proto bychom měli tenisek využít tak moc, jak se jenom dá! Nezapomínejte ale, že různé tipy tenisek jsou vhodné pro různé počasí. Nenoste stejné tenisky celý podzim!

Do jakého počasí nosit látkové tenisky?

Pokud milujete boty látkové, tedy naprosto pohodlné, například od značky Converse, která je letošní rok na trhu už stým rokem, pak je noste jenom tehdy, kdy není deštivo ani popršeno. Vždyť i podzim v sobě nese krásné slunečné dny, proto během těchto dní si je klidně obujte! Během deštivých dní si je ale rozhodně nechte doma. Přece jenom vám do bot zateče, poškodí se podrážka a také se zašpiní natolik, že už je pak stěží budete dostávat do původního krásně bílého odstínu!

Jaké tenisky nosit během deště?

Deštivých dní je však během podzimu mnohem více, než těch slunečných. To ale nevadí, protože tenisky jsou některé tak pevné, že jsou do deště jako stvořené! Vybírejte si tenisky například od značky Adidas. Její klasiky se zaoblenou špičkou se staly dnes jedněmi z nejpopulárnějších bot vůbec. Jsou navíc pevné a jen tak do nich nenateče. Díky omyvatelnému povrchu z nich lehce smyjete jakoukoliv špínu. Vyhněte se ale například Roshe Runkám od Nike. Ty jsou dnes bohužel z tenkého materiálu, i když mají pevnou a vyvýšenou podrážku. Proto vám vrchem může pěkně natéct.

Můžu Roshe Run boty ještě nosit?

No jistě! Roshe Run boty od Nike jsou to pravé například pro běhání! Ráno si tedy třeba přivstaňte a zajděte si zaběhnout za dům na polní cestu, kde jistě z rána nikdo nebude. Díky vyvýšené podrážce bude během naprosto pohodlný a nohy nebudou následně bolet jako z nekvalitní obuvi.

You may also like...