Maxi šaty na letní dovolenou?

Maxi šaty na velké dovolené

S létem se neodmyslitelně pojí velká minimálně čtrnáctidenní dovolená se svým partnerem, partnerkou, rodinou či kamarády. Sotva z ní přijedete, už se vám po ní zasteskne – po těch vysluněných plážích, kde jste se mohli válet takřka denně, protože vás slunce nerušeně spalovalo svými paprsky. Chybí vám i hotel, ze kterého jste měli nejúžasnější výhled na celé město i moře. Moře je také vaší oblíbenou vzpomínkou, protože jeho šum vás do jisté míry uklidňoval.

Tyto vzpomínky vás lákají na další dovolenou, ale vědomí, že byste opět museli zařizovat svůj šatník a platit drahé letenky, vás zadrží. Po chladnějších ránech, která i jaro ještě přináší, se není čemu divit, že opravdu chodíte nakupovat. A to nejen kvůli dovoleným. Léto se nese ve znamení obrovských hork, nebudete se přeci potit v džínech a teniskách. A jelikož se móda stále posouvá, najednou jste si uvědomili, že všechny kousky, které byly loni „in“, jsou najednou „out“. Tedy kromě nestárnoucích balerín, jež vedou rok co rok, dále jste neudělali chybu ani s džínovými šortkami a v niveč nepřijdou ani jednobarevné jednoduché šaty na ramínka.

Čeho se taktéž zbavovat nemusíte, jsou tzv. maxi šaty. Jsou dlouhé a vzdušné, proto jsou ideální volbou do horkých lét. Za chladnějších rán je skvěle doplníte džínovou bundou, kterou pak jen přehodíte přes ruku, pokud vám bude horko. Tento typ šatů je ideální pro každou postavu jakékoli výšky, avšak každý si musí najít to své – i když se totiž může zdát, že jsou všechny stejné jen jinak vzorované, jedná se o různé střihy, které sedí různým typům. Je nutno tedy opravdu hledat.

Jelikož se skvěle hodí k žabkám, balerínám i sandálům, jsou opravdu jasnou volbou ve chvíli, kdy si za vysokých teplot nemáte co obléct. Nebude vám v nich horko, protože i materiálově jsou velice příjemné, volné a přizpůsobivé.

You may also like...