v čem půjdete na halloweenskou party

Už víte, v čem půjdete na halloweenskou party?

Nejstrašidelnější den v roce je za rohem! Už nyní nás obchody lákají svými skvěle promyšlenými kostýmy. I když je Halloween americký svátek, pomalu se dostává i do České republiky. Samozřejmě nechodíme od domu k domu a nežádáme o sladkosti či provádíme neplechu, ale už se k nám dostaly hlavně dýně a dále taky halloweenské párty, na které chodí všichni mladí. K takové halloweenské párty potřebujete však ten nejlepší kostým, proto vám přinášíme pár tipů.

Pokud se rozhodnete jít na nějaký báječný halloweenský mejdan, bez kostýmu se neobejdete. Ještě, že existují sociální sítě plné skvělých tipů a obchody, které prodávají opravdu mnoho fantastických kostýmů! Pokud však nechcete utrácet za jednorázovou akci, vyštrachejte něco starého z vašeho šatníku.

Kde seženu nejlepší kostým?

Nemusíte si kostým rozhodně nikde půjčovat, ale ty nejoriginálnější se dají koupit v obchodech značky H&M, kde prodávají kostýmy nejen pro dospělé, ale taky i pro děti. Pokud za kostým nechcete utrácet, můžete jít za mrtvého, kdy se jenom pocákáte „krví“ a k perfektnímu looku vám dopomůžou manuály na sociálních sítích, které vám poradí, jak vytvořit na obličeji či krku místa, aby to vypadalo jako pořezání.

Líčení dělá mnoho!

Pokud sem tam projíždíte hlavně Instagram, moc dobře víte, že na Halloween je tím nejlepším kostýmem líčení. Pomocí líčení můžete docílit naprosto čehokoliv. Pokud ještě dodáte do očí kontaktní čočky, které mají výraznou barvu či jsou zcela bílé, ohromíte na míle daleko.

Nejčastěji se kreslí na obličej klauni nebo například kostlivci. K tomu už jenom vezmete něco ze skříně, nejčastěji černé oblečení (v případě kostlivce) a vydáte se na večírek.

Populárním kostýmem jsou taky zombie, kdy si nějaké staré kousky oblečení roztrháte a ušpiníte. Buďte vždy kreativní – právě tím na večírku okouzlíte. Nebojte se experimentů.

You may also like...