džínové košile

Džínové košile jsou super kousek, se kterým budete styloví

Pokud hledáte kousek, díky kterému budete naprosto styloví, který se bude hodit vždy ke všemu a díky kterému už zamezíte každodenním ranním rituálům, že si nebudete vědět rady, co si obléknout, pak sáhněte jednoznačně po košili. Košile jsou totiž naprosto unikátní kousek, který nesmí chybět nejen v šatníku ženy, ale také v šatníku každého muže. Pánové jsou v košilích naprosto originální a elegantní a vždy zaujmou ženu díky košili na míle daleko. Je nutné však také říct, že košile jako takové jsou skvělé i pro ženy, protože i ženy v nich naprosto zaujmou každého muže.

Pokud by žena zvolila vypasovanou košili klasického střihu, pak bude rozhodně bodovat zejména na formální oslavě, dále na pohovoru nebo třeba při slavnostní večeři s rodinou. Jestliže by žena sáhla spíše po károvaném typu, pak budou perfektně oblečeny třeba na diskotéku nebo na kávu či nějaký výlet s přáteli. Jestliže však zvolí džínovou košili, pak bude stylová a vhodně oblečena na všechny události, na něž se chystá. Džínová košile je totiž opravdu unikátní kousek, bez kterého se žádná žena samozřejmě neobejde.

Jak takovou košili kombinovat?

Džínová košile prožívá jakousi svou osobní revoluci. V poslední době je skvělá zejména v kombinaci s obyčejnými džíny, protože džínové kousky k sobě naprosto fantasticky ladí. Samozřejmě je vhodná kombinace i s jinými barvami džínů. Nekombinujte je však s obyčejnou úzkou sukní, kdybyste košili zakasali. To už není zrovna nejlepší. Aktuálně jsou stylové především džínové šaty, které nyní koupíte opravdu všude, protože je to jednoznačně letní trend číslo jedna. To samé jsou i delší džínové košile, jež jsou také módním hitem – džínové košile jsou opravdu stylové i v dlouhém střihu, nikoliv pouze v klasickém zpracování. A co vy, máte už taky takový džínový hit ať už v jakémkoli provedení?

You may also like...