podzimní obuv

Jaká obuv bude nejvhodnější na podzim?

Přichází opět to roční období, kdy budeme muset schovat k zimnímu spánku naše oblíbené sandálky, žabky a baleríny. Podzim je opět tady, což znamená, že zelenou mají aktuálně takové boty, které jsou trochu pevnější a do kterých nenateče při běžných deštivých podzimních dnech. Na pultech obchodů se nám pomalu, ale jistě ukazují aktuální hity z podzimní kolekce a my si tak můžeme vybírat, jaké boty budou během letošní podzimní sezony trendy. O jakých tedy mluvíme?

• Tenisky ještě nejsou v pase

Začátkem období si nemusíte kupovat ještě nové kousky do svého botníku, ale stačí ještě nosit oblíbené tenisky, kterých se každým rokem velice těžko vzdáváme, když je musíme uložit k zimnímu spánku. Na podzim je ale ještě vynoste, jak se dá! Converse boty volte jenom, pokud je sucho, ať se vám tím mokrem nezničí. Jiné tipy botasek a tenisek klidně noste i v dešti. Jedná se například o dnes velice oblíbené Adidas boty nebo o různé tipy Nike botasek s vysokou podrážkou, která zaručí nejen pohodlné nošení, ale samozřejmě vám do nich po stranách nenateče.

• Čas polobotek je tady!

Podzim se ale taky vyznačuje tím, že se jedná o takzvaný čas polobotek. Polobotky jsou totiž typická obuv, která se na podzim nosí, jelikož není moc teplá jako na zimu, ale ani není tak lehká, jako pro léto. Podzim (a pak také jaro) je naprosto ideální období pro nošení těchto elegantnějších a formálnějších obuví. Dnes je však už nemusíte nosit jenom k takovým formálním lookům, ale dnes se díky mnoha podobám těchto bot dají kombinovat takřka ke všemu. Například metalově stříbrné polobotky s vyšší podrážkou lehce zkombinujete například k roztrhaným černým džínům.

• Chelsea boty jsou základ

Ať už se jedná o muže nebo o ženu, Chelsea boty jsou jednoznačně základem. Musíte je mít, protože jsou nejen vkusné a stylové, ale jsou přesně to pravé, co se hodí například k lookům do deště. Není v nich příliš teplo, abyste je nemohli nosit během slunečných podzimních dní, ale není v nich ani zima, když se je rozhodnete nosit třeba i začátkem zimy.

You may also like...