pastelovými barvami

Rozzařte podzim pastelovými barvami

Každé roční období v sobě nese nejrůznější módní trendy, kterými touží ohromit nejednu ženu a nejednoho muže. Móda vždy touží přinést zákazníkům něco nového, ale mnohdy se stane, že daný kousek nesklidí takový obdiv, jenž se očekává. Někdy však móda samozřejmě boduje, a to zejména tehdy, kdy představí naprosto nadčasové kousky, které se z šatníku nemusí vyhodit nikdy, protože se dokonale hodí ke každému ročnímu období či do každého počasí. Samozřejmě, takové kousky doopravdy existují, ovšem důvod, proč se nenosí v každém ročním období, je fakt, že se zejména mění barvy, které jsou pro dané roční období specifické. Letos bude celoroční trendy barva zelená, ale v kolika odstínech ji znáte? Jistě v mnoha! A tak se není čemu divit, když se světlý odstín nehodí do zimy a kdy se pestřejší barva hodí hlavně do jarních teplých měsíců. Podzim je navíc ještě ve znamení pastelových barev, a tak to zkuste právě s nimi.

Nezapomínejte však na vojensky zelenou barvičku, i když povedou pastelové odstíny!

Pastelové barvy dominují zejména u halenek, protože právě ty většinou nesou takovou barvu. Světlounce růžová nebo pastelově modrá je naprosto fantastická, a tak ji právě zařaďte do vašeho podzimního outfitu. Ošklivé počasí nemusí symbolizovat to, že se i vy dostanete do špatné nálady a během celého tohoto období budete nosit pouze černé nebo tmavé odstíny. Zkuste trochu rozveselit sebe i své okolí právě pastelovými barvami! Mezi ty se řadí samozřejmě i odstín zelené.

Na zelenou však nezapomínejte ani v odstínu vojenském. Ten se stal zejména dominantní pro tento rok, a tak se ho nebojte kombinovat třeba konkrétně s bordó barvou. Vojenský zelené kalhoty nebo košile je naprosto parádní, a tak s ní jednoznačně oživte váš šatník. Na podzim se navíc tato barva jednoznačně hodí, o tom můžete být určitě plnohodnotně přesvědčeni!

You may also like...