Jak se obléknout k vysvědčení

Jak se obléknout k pololetnímu vysvědčení

Ten čas tak rychle utíká! Teprve jsme vám radili, jak se obléknout na první den do školy, protože teprve tu bylo 1. září a studentům začínal nový školní rok. Nyní už je půlka školního roku za námi, což znamená, že je načase se obléknout k pololetnímu vysvědčení. Jak se ale máme obléknout? Vždyť to není tak slavnostní událost, jako konec školního roku, přesto bychom neměli jít do školy ledabyle oblečeni. Pojďme si proto říct, co si rozhodně neoblékat a co není krokem vedle.

Tepláky ne!

Je až neuvěřitelné, jak se stala domácí oděv v podobě tepláků oblíbenou. Tepláky bychom si rozhodně neměli dávat v den, kdy nám má být do ruky dáno pololetní vysvědčení. Ovšem to není jediný okamžik, kdy bychom si je neměli obléknout. Tento domácí oděv bychom neměli oblékat do školy vůbec. Divte se tomu nebo ne, ale skutečně to je čistě domácí oděv, která by měla doma taky zůstat. Neoblékejte si ji ani do školy, ani při návštěvě úřadů či v nějakých podobných situacích.

Džíny jsou OK

Co však nevadí, když si vezmete, jsou džíny. Jak jsme řekli na začátku, není to tak slavnostní chvíle, jako když jdete pro vysvědčení na konci školního roku. Džíny však nezkombinujte s obyčejným tričkem, ale sáhněte raději po trochu lepší variantě. Košile nebo alespoň svetr je ideální řešení.

Šaty jsou moc

Dívky často uvažují, jestli si nemají dát nějaké hezké, elegantní šaty. Ty jsou však už moc. Je třeba si uvědomit, že je leden, tudíž je ta největší zima. Není tedy dobré si dávat silonky a nějaké hezké šatky, v nichž bychom umrzli. Raději skutečně sáhněme po hezkých kalhotách, které nám hezky vytvarují nohy, nebo si dejme něco trochu pohodlnějšího.

Lodičky ne

Přehánět bychom to neměli ani s obuví. Přece jenom je to den jako každý jiný a pololetní vysvědčení není zrovna něco, co by nám nějak výrazně zasáhlo do života. Dívky by tedy neměly volit ani lodičky, které jsou taky až příliš.

You may also like...