Tričko a dříny může být elegantní

I tričko a džíny mohou být elegantní kombinací

V módním světě se toho tolik děje! Málokdo je schopný všechny novinky zaregistrovat. Pokud tak šikovní ale jste, jistě taky víte, že se dneska velice často kombinuje ležérnost s elegancí. Přece jenom řada z nás touží vždycky po pohodlném looku, ale čistě elegantní look pohodlný být tak úplně nemůže, což znamená, že je třeba se zamyslet nad nějakou kombinací. Ještě donedávna jsme se však báli kombinovat džíny a lodičky nebo dokonce obyčejné tričko a lodičky. Dneska se však fantazii meze nekladou a móda dneska dává prostor skutečně všemu!

Pokud tedy jdete někam na schůzku nebo si jdete pro vysvědčení do školy či na nějakou jinou nepříliš formální akci, zvolte jednoduchou, přesto opravdu pohodlnou kombinaci tričko a džíny, kterou jenom obohatíte o elegantní prvek.

Co může být „elegantním prvkem“?

Samozřejmě elegantním prvkem nemusí být jenom lodičky, jak si mnoho lidí myslí, i když je to samozřejmě nejlepší volba. Elegantním prvkem může být taky kabát rovného střihu, který dodá obyčejným džínům a tričku trochu šmrncu. Pokud navíc na nohy nazujete třeba během podzimu velmi oblíbené Chelsea boty, nebude vám elegantnost chybět. Jestli však tuto kombinaci doplníte o čepici, už to bude jenom pohodlný look.

Dalším elegantním prvkem může být sako. I sako je jedním z těch prvků, které dodává outfitu eleganci. Samozřejmě je třeba myslet i na to, že je třeba mít trochu elegantnější obuv, v tomto případě bychom doporučovali lodičky nebo opět Chelsea boty.

Jak jinak být elegantní, přesto v pohodlném oblečení?

Samozřejmě se neskrývá pohodlná elegance jenom v džínech a tričku, ale taky můžete vyzkoušet kombinaci úzkých, cigaretových kalhot s kapsami a k tomu přidáte mikinu bez kapuce a bez zapínání, kterou si zakasáte. Působí to trochu rebelským dojmem, ale s elegantní kabelkou to bude fenomenální.

You may also like...