Čepice s bambulí

Čepice s králičím ocáskem jsou překvapivě stále v kurzu

Zimní období s sebou nese i různé nové módní trendy. Jelikož se móda mění takřka denně, není se čemu divit, když ženy své šatníky obměňují co tři měsíce. Ženy musí být především vždy v kurzu, tak to zkrátka je a nejspíš i bude dál. Pánové se proto nesmí divit, když jejich partnerky dokážou v obchodech utratit hotové jmění. Je zapotřebí jen obdivovat to, jak se v módě vyznají. Ono to totiž není tak lehké.

Móda se sama o sobě opravdu velmi rychle mění a je vážně těžké sledovat, které kousky oblečení jsou „in“ a které během několika týdnů přešly do „out“ zóny. Vybrat zároveň takové druhy oblečení, jež budou doufajíce nadčasové, je také záhadou. Proto si ženy holt potrpí na svůj šatník. Kousky, které mají být podle nich nadčasové, často takové nejsou, a proto jsou nuceni jít vstříc drahým nákupům.

Letošní zimu jednoznačně vede džínová bunda. Tento kousek nestárne, to je zaručeno. Vrátil se totiž opět z osmdesátých let. Jestliže si koupíte tento kousek, nikdy nebudete litovat. Přičemž nebudete taky litovat, jsou huňaté velké šály, jež perfektně zahřejí. Ty už vedou takřka tři sezony a jistě jen tak z kurzu nevypadnou.

Co je zvláštní, jsou čepice (skoro můžeme říct, že kulichy) s králičím ocáskem. Typickou bambuli nemají, mají nahoře chlupatou kuličku. Většinou bývají pletené, aby v zimě opravdu zahřály. I tato trendy věc se drží na špičce popularity už nějaký ten pátek. Člověk by to do takových čepic ani neřekl.

Jistě ale vedou ty čisté – bez aplikací. Flitrové kýče ani jiné ozdoby (například spony) nejsou „in“. Polemizovat jde pouze nad našívacími obrázky, ale to byste si museli koupit zcela jiný druh čepice. S bobkem místo bambulky raději vynechejte i je.

K tomuto druhu čepice zvolte třeba kabát a jemnější šálu. Skvěle se sladí s jakoukoli kabelkou či botami. Nepokazí ani formální outfit.

You may also like...