Patříte k ženám po čtyřicítce? Mějte v šatníku několik základních kousků

Patříte k ženám po čtyřicítce? Mějte v šatníku několik základních kousků

S příchodem čtyřicátého roku života se nejedna žena pozastaví a promyslí si, co bude dál dělat. Přece jenom se už oficiálně neřadí k nejmladším, stejně tak ještě nepatří takzvaně “do starého železa”. První změny, které může vnímat žena v tomto věku, jsou ty zdravotní. Příchod menopauzy se nezadržitelně blíží, její tělo už není takové, jako kdysi, navíc vrásky začínají na čele přibývat rychlostí blesku. V případě, že patříte k ženám, které se zrovna dostaly přes hranici čtyřicátého roku, doporučujeme vám nejdříve pozměnit svůj šatník. V šatníku byste totiž měly mít několik kousků, které vynosíte nejvíce.  

Když je vám čtyřicet, rázem nemůžete nosit to, co jste nosili ve dvaceti. Tak to zkrátka nefunguje. Je třeba se nad svým šatníkem trochu zamyslet. Samozřejmě čtyřicátý rok života neznamená, že byste se měli vyvarovat moderním kouskům, to není pravda, je však pravdou, že pro vás už nejsou roztrhaná kolena nebo pomalovaná trička. Svůj šatník doplňte o moderní, nadčasové kousky, které se vám hravě budou kombinovat a díky nimž vykouzlíte přesně takové outfity, které plně odpovídají vašemu věku.  

Bílá trička 

Bílých triček zkrátka není nikdy dost. Pokud si chcete udělat radost, měli byste si jich koupit celou zásobu. Bílá trička opravdu vynosíte, hezky se kombinují s pohodlnými, ležérními outfity stejně jako s formálními kousky.  

Vlněný kabát 

Po dlouhé době nakupování nekvalitních kousků si nyní zasloužíte, abyste si koupili něco kvalitního. Doporučujeme zejména investovat do vlněného kabátu, který je opravdu to pravé, co vás zahřeje během chladného ročního období.  

Boty bez podpatku 

Ve vašem věku pravděpodobně toužíte po jediném, a to po pohodlí, což vám lodičky určitě nedopřávají. Raději tedy investujte do bot bez podpatku, které si zamilujete právě pro jejich pohodlí. 

You may also like...