Jak nosit vánoční svetry po Vánocích?

Jak nosit vánoční svetry po Vánocích?

Vánoce jsou sice už dávno za námi, to však neznamená, že bychom měli na vánoční svetry zanevřít. Jedná se totiž nejen o vánoční záležitost, ale je to taky typický zimní trend, který by měl mít každý z nás ve svém šatníku. Pokud ho ve svém šatníku máte, ale během vánočních svátků jste ho moc nevynosili, nevěšte hlavu. Ještě máte mnoho příležitostí k tomu, kam si ho můžete vzít. Respektive tipy na to, jak vánoční svetr nosit, vám prozradíme.  

Vánoční svetr hlavně nenese jenom typickou vánoční tématiku v podobě stromečků a dárků. Nese také soby, sněhuláky nebo jen lehounké vánoční vzory, které v některých očích se nejeví jako typicky vánoční. Jelikož jsou na nošení vánočních svetrů vánoční svátky příliš krátké, prozradíme si, jak nosit i nyní vánoční svetry, které jsou mezi lidmi opravdu oblíbené.  

Vánoční svetry a pouzdrové sukně 

Při nošení vánočních svetrů se nebojte především extravagance a také nevšedních kombinací. Vánoční svetry opravdu nemusíte nosit jenom tehdy, kdy si dáte džíny a farmářky. Můžete je nosit třeba i k pouzdrové sukni, vůbec se toho nebojte. Naopak takový rádoby elegantní a všední outfit takový svetr hezky rozzáří a s veselým motivem na svetru nejednomu člověku uděláte radost.  

Kromě nevšední kombinace s pouzdrovou sukní se nebojte ani kombinace s lodičkami a skinny džíny. I takto lze vyrazit například na neformální večírek, který se bude ve vaší firmě konat třeba kvůli oslavě nového roku.  

Pořídím ještě někde vánoční svetry? 

To víte, že ano! Vánoční svetry pořídíte aktuálně v povánočních výprodejích, a tak je koupíte opravdu za fantastické ceny. V posledních letech má největší výběr vánočních svetrů obchodní řetězec C&A, ale samozřejmě najdete vánoční svetry i v jiných módních řetězcích.  

I na internetu jsou vánoční svetry stále v prodeji. Například je zakoupíte za super ceny na zalando.cz nebo například v zoot.cz.  

You may also like...