Jaké doplňky se budou nosit na podzim? Svůj comeback hlásí nejen kříže

Jaké doplňky se budou nosit na podzim? Svůj comeback hlásí nejen kříže

Chcete svůj šatník přizpůsobit aktuálním trendům? Pak se ptejte na to, co se bude nosit na podzim. Podzim je totiž tady a stejně jako každé jiné roční období, i podzim s sebou přinesl celou spoustu novinek. Tedy novinek – některé novinky známe z dřívějška. Například motiv křížů hlásí po letech svůj velký návrat Nyní se však nebude jednat jenom o motiv křížů na oblečení, ale spíše se kříže dotknou světa doplňků. Nově se budou nosit například kříže na řetízcích či jiné bižuterii, budou také oblepeny nejrůznějšími perlami nebo jinými aplikacemi. Stejně tak kříže zpestří pásky, jež jsou nyní tak populární.  

Kříže však nejsou to jediné, co nás na podzim čeká. Těšit se můžeme na hromadu jiných módních doplňků, které se na podzim budou tak aktivně nosit. Zmiňme si další konkrétní doplňky, ať víme, čím oživit svůj ještě stále letní šatník.  

Asymetrické náušnice 

Jste milovnicí náušnic? Pak byste měli investovat do těch asymetrických, které budou navíc vypadat velice masivně. Pokud aktivně sledujete dění v módním světě čili i nejrůznější přehlídky, pak víte, jaké konkrétní náušnice máme na mysli. Pronesly se totiž na modelkách během posledních módních přehlídek. Jsou tedy takovým velkým a výrazným trendem, který upoutá pozornost na první dobrou.  

Bekovky 

Bekovky byly dříve věcí ryze pánskou. Jenže letošní podzim všechno změní. Bekovky se aktuálně stávají podzimním trendem a ve své sbírce by ji měla mít každá žena, která chce být in. Z ryze mužské záležitost se tak stává záležitost pánská, která zakončuje dlouhou štíhlou siluetu v kombinaci s jednoduchými šperky.  

Bekovku proslavil známý fotbalista David Beckham. A podle něj ji začali nosit i ostatní pánové. Nyní ji stylisté zařazují do dámského odvětví a podle Davida Beckhama se tak nově oblékají i dámy.  

You may also like...