Trendy léta 2018

Nazouváky a proužky. To jsou letošní letní trendy

Milujete módu? Pak jistě víte, co bude letos v létě in. Pokud ne, je načase si ty hlavní trendy představit, ať víte, v čem letos přes velké prázdniny nešlápnete vedle. V současné době už není novinkou, že se do módy vrátil oblíbený retro styl. Ten byl populární především v padesátých, šedesátých a sedmdesátých letech, dotkl se i osmdesátých a devadesátých let. Poté na chvilku utichl, ovšem netrvalo to dlouho a opět se ty nejpopulárnější kousky dostaly zpátky na pulty obchodů. Otázkou je, jaké to kousky vlastně jsou.

Kostýmky nejsou to jediné, co se do módy vrátilo. Sice se jedná o nejpopulárnější trend současnosti, ale není zdaleka ten jediný, který se hodí mít v šatníku. K dalším fantastickým kouskům je třeba přiřadit i zvonové rukávy, které se staly součástí nejen oblíbených topů a halenek, ale i šatů.

Přejděme však k těm nejatraktivnějším trendům, které letos ovládnout dlouhé tříměsíční léto. Jaké trendy to jsou?

Proužky prodlužují i zeštíhlují

Najdeme skutečně mnoho vzorů, které se dnes vyplatí mít v šatníku. Kromě aktuálně populárních květin je třeba dbát na proužky, jež patří do našeho šatníků také. Kromě klasických proužkovaných triček stojí za zmínku zejména proužkované kalhoty cigaretového střihu, které je však nutné doplnit o lodičky. Úzké kalhoty cigaretového střihu totiž mají tendenci nohy zpevňovat a bohužel je i zkracovat. Proto je třeba mít boty na podpatku, protože jinak nebudete působit tak úchvatně, jak chcete.

Proužkované jsou vkusné i kostýmky, které jsou dnes velkým hitem.

Nazouváky jsou pro léto ideální

Jestli jste si na letošní léto koupili klasické žabky, udělali jste obrovský krok stranou. Žabky totiž nejsou letošním trendem, jsou jím nazouváky, které lze koupit v mnoha zajímavých podobách. Jelikož je to otevřená obuv, v létě vám v ní nebude zapáchat noha.

You may also like...