Nerozvážné nakupování

Jak se vyhnout nerozvážnému nakupování?

Snad každá žena miluje nakupování. Je jedno, jestli nakupuje online nebo v kamenných prodejnách, dokáže během jednoho nákupu utratit veškeré své úspory. Ženy nakupují takřka kdykoliv – když jsou šťastné, když jsou nešťastné nebo když neví, co mají dělat. Pokud patříte k ženám, které bezhlavě utrácí, a chcete s tím něco udělat, v obchodech se vždy řiďte níže zmíněnými tipy, díky kterým si domů nevezmete nic, co stejně nebudete nosit.

Většina žen se žene do nakupování a nerozmýšlí nad tím, jestli vybrané kousky budou nosit nebo nikoliv. Mnohdy berou věci doslova po hlavě a posléze litují. Abyste takovým situacím předcházeli, držte se následujících bodů, které vás od neurvalého nakupování zachrání.

1) Vždy si zjistěte pravou barvu oblečení

V obchodech mají zajímavá světla. Dokážou totiž udělat i z té nejošklivější barvičky barvičku krásnou, kterou si zamilujete. Mnohé ženy, aniž by si kousek zkusily, si ho koupí a až doma zjistí, že barvička vůbec neodpovídá barvě v obchodech. Než si tedy kousek koupíte, vždy se na oblečení podívejte z mnoha úhlů. Vezměte si ho do kabinky, kde jsou opět jiná světla, nebo si ho vezměte do rohu obchodu, kde je také méně světel. Jenom tak odhalíte pravou barvu oblečení, která se vám nakonec nemusí vůbec zamlouvat.

2) Vím, s čím budu kombinovat

Jak jsme zmínili výše, řada žen dělá tu chybu, že si koupí oblečení, ovšem až doma zjistí, že ho nemají s čím kombinovat. To jsou pak zbytečně vyhozené peníze, protože vám kousek leží v šatníku i několik let. Dříve, než si krásný kousek koupíte, si zodpovězte otázku, jestli ho máte nebo nemáte s čím zkombinovat. Potřebujete mít k tomu vhodné džíny nebo kalhoty, taky boty a doplňky. Pokud něco nemáte, raději kousek nechte v obchodě, kde ho najde někdo, komu udělá větší radost a kdo ho bude mít s čím kombinovat.

You may also like...