miniskukně

Minisukně se už nenosí

S létem přichází spoustu nových módních trendů a nejrůznějších novinek na módní dálnici. Mnohé z nich jsou ale buď kopie, nebo jen inspirace z dob dávno minulých. Existuje totiž jen malinko trendů, které opravdu přetrvaly. I když se teď – s odstupem času – tyto „trendy“ nejeví jako stylové.

Mezi takové kousky patří například péřové vesty. Ty jsou na obchodních pultech už pěknou řadu let, stále se kupují, ale „in“ už rozhodně nejsou. Navíc postavy jen zkulatí a nevytvarují přednosti, které by měly být opravdu znát. To samé platí u crocsů. Jistě je znáte – ty různobarevné gumové pantofle, které má jistě doma každý, a to minimálně dvakrát. Při nošení ale na nohou září jako světlušky a ošklivě vržou, když je nazujete a chodíte v nich s bosou nohou.

Mezi další takové „trendy“ patří i minisukně. Převážně se jedná o ty na gumu, jenž (především teenageři) nosí až do pasu s domněním, že se takto mají nosit. Minisukně na gumu ale byly vytvořeny proto, aby se nosily jen k bokům, nikoliv až po pás. I tak ale odhalují velkou část pozadí, ať už je nosíte jakkoli. Mladým slečnám to nevadí, protože si myslí, jak jsou „in“, když si k nim dají skvělou vypasovanou košili. V tomto případě ale zcela pokazí vzhled a elegantnost samotné košile. Sukně je sama o sobě totiž špatnou volbou.

Jistě k ní často kombinujete baleríny, nebo dokonce i lodičky. Opět zabíjíte krásu a podstatu těchto kousků. Proto zvažte, zda si raději nekoupíte áčkové sukně, jež se staly převážně loňské léto velmi populární. Lichotí vaší postavě a zamaskují nadbytečné tuky, jež se usadily na vašich bocích. To bohužel minisukně opravdu nedokážou, spíš tyto nedokonalosti jen podtrhnou.

Mimo sukní si ale jistě kupte i šaty. V létě je rádi najdete ve svém šatníku. Vždyť v horkých dnech není zapotřebí nosit džíny či stále dokola šortky, které vůbec nepodtrhnou vaši ženskost. Bohužel si tento fakt uvědomuje jen hrstka žen.

You may also like...