Proužky

Proužky, kam se podíváte. Jaké proužkované kousky byste měli mít v šatníku?

Čím oživit svůj všední šatník? Trápíte se tím, že váš šatník není vůbec tak hezký, jaký by mohl být? V současné době to všude hraje mnohými barevnými tóny, jenže to jediné, co ve svém šatníku vidíte, jsou černobílé kombinace? Černobílé kombinace rozhodně nejsou zlé, jedná se o stále moderní kombinaci, která snad nezestárne. To však neznamená, že byste neměli svou černobílou knihovnu zpestřit. Nejlépe vzory. Samozřejmě to nemusíte přehánět s barvičkami, jestli nejste jejich zastáncem, v ideálním případě se rozhodněte pro proužky.

Proužky – to je většinou kombinace bílé barvy a další, výraznější barvy. Pokud si tedy do svého šatníku pořídíte právě proužkované modely, nebudete litovat. Proužkům ještě neodzvonilo, tím si můžete být jisti.

Podle aktuálních informací budou proužky společně s puntíky vzory příští sezony. Nakupte proto co nejvíce proužkovaných věcí, ať zazáříte.

Proužky na kardiganech

Jestli nevíte, jaké proužkované kousky si pořídit, poradíme vám. Vkusně vypadají zejména proužkované kardigany, které jsou opravdu vkusné. Kardigany jsou v módě už pěkných pár let a pravděpodobně z módy ještě nevyjdou.

Proužkované kardigany je možné zkombinovat jak s kalhotami či džíny, také je možné sáhnout po kombinaci s krátkými šaty.

Proužky na šatech

Buďte trochu jako námořník – to ostatně radí současná móda, která říká, že zejména proužky na šatech jsou in. Stejně jako se nosí proužky na tričkách, o nichž ani nemusíme říkat, že jsou stále moderní, nosit se budou i proužky na šatech. Nezáleží na tom, jestli jsou proužky tenké a úzké nebo jestli jsou naopak široké, s tímto modelem nešlápnete vedle, tím si můžete být jisti.

Proužkované šaty je možné snadno zkombinovat. Nebojte se kombinace s pestrými módními doplňky, budete vypadat neodolatelně. Na druhou stranu to s barvami moc nepřehánějte, ať nejste až příliš výrazní.

You may also like...