Letní boty

Tři typy obuvi, s níž v létě zazáříte

Léto klepe na dveře, proto je třeba se poohlédnout v obchodech po nových kouscích na sebe. Zamilujte si například kostýmky stvořené ze saka a šortek, které jsou pro letní teambuildingy či podnikové akce jako dělané. Zamilovat si však můžete i jiné fantastické věci, které se dostaly do letních kolekcí mnoha značek. Svou pozornost však nyní upněme zejména na boty, bez nichž by nebyl outfit outfitem. Obuv je nedílnou součástí každého looku, proto na ni nezapomínejme a nepodceňujme ji. Pojďme si tedy zmínit, s jakou obuví letos v létě rozhodně zazáříme.

Většinou dámy mají pro obuv slabost. Dokážou jenom za boty utratit celou svou výplatu. Pokud patříte k těmto typům žen, určitě máte nakoupené dostatečné množství bot na nadcházející sezonu. Jestli se však o módu zajímáte vždy na poslední chvíli, poradíme vám, jaké boty letos stojí za hřích.

1) Sandálky

K létu patří obuv s otevřenou špičkou, aby noha takzvaně dýchala. V létě nám nohy v uzavřené obuvi nepříjemně zapáchají, což neoceníme ani my, ani nikdo z našeho okolí. Pokud patříte k lidem, kteří zatím nemají žádnou otevřenou obuv, doporučujeme sáhnout po sandálcích. Čím minimalističtější budou, tím lépe.

Dnes se prodávají sandálky například v takové podobě, že jsou složeny jenom z minima proužků a pásků, které botu na noze drží. To je přesně ta ideální varianta, která by měla být ve vašem botníku.

2) Plátěné tenisky

Nemusíte si kupovat zrovna Conversky, stačí, když si koupíte obyčejné plátěné tenisky za pár stovek. Plátěné tenisky se hodí jak k šatům, tak i k riflím či k jinému oblečení a v létě je oceníte, protože jsou lehké a není v nich takové horko.

3) Nazouváky

Tou třetí nepostradatelnou obuví jsou nazouváky, bez kterých nemůžete žít už od loňského léta. V současné době jsou nazouváky obrovským hitem, který není ani nijak drahý.

You may also like...