Nakupujte z druhé ruky z pohodlí domova. Tipy na on-line sekáče

Nakupujte z druhé ruky z pohodlí domova. Tipy na on-line sekáče

Doba sekáčová – i tak lze označit dnešní dobu, která se nese hlavně ve znamení udržitelnosti a ekologičnosti. A přesně to jsou dvě typické vlastnosti pro second handy, kterých v České republice přibývá neskutečným tempem. Jejich přednostmi však není jenom udržitelnost či ekologie. Nabízí kromě jiného levné kousky bez chemikálií, což se o nových kouscích rozhodně říct nemůže.  

Možná si říkáte, že byste nyní rádi zašli do sekáče, ale hygienická opatření tomu ještě zrovna nehrají do karet. Naštěstí nemusíte smutnit, protože sekáče se společně s mnohými jinými obchody přemístily do on-line světa. Nakupování z druhé ruky tak nyní je umožněno i z pohodlí domova.  

On-line sekáč 1981 

Jedním z on-line sekáčů je ten s názvem 1981. Mluvíme o second handu, který žije od první chvilky jenom on-line. Na své si přijdou hlavně milovníci vintage stylu, který je ostatně nyní velice stylový a in.  

Možná si říkáte, že velkou nevýhodou je nyní to, že si jednotlivé kousky nemůžete vyzkoušet. Jenže opak je pravdou. Kupříkladu tento sekáč pravidelně pořádá takzvané pop-upy, na kterých si můžete veškeré stylové kousky vyzkoušet. Ostatně odprezentovány jsou také na sociálních sítích, které má second hand opravdu propracované. 

On-line sekáč vinted.cz 

Vzpomínáte si ještě na second hand, který nesl název VotočVohoz? Jednalo se o oblíbený second hand, kterého se prakticky každý mohl stát součástí. Nemyslete si však, že tato velice populární platforma ukončila své působení v on-line světě. Jenom došlo k jejímu přejmenování. Ze sekáče VotočVohoz se stal second hand Vinted.cz a prodat zde můžete prakticky všechno, co už neunosíte.  

Dokonce nezáleží na tom, jak obnošené zboží je. Vždycky je však třeba daný kousek dobře nafotit a stanovit cenu, která je adekvátní aktuálnímu stavu oblečení. 

You may also like...